Menu X
Menu X
PS4
Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Streum On Studio
Wydawca: Focus Home Interactive
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, FPS
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 22.05.2018
Europa: 22.05.2018
Polska: 22.05.2018
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Online
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition
169,- PLN

Space Hulk: Deathwing to pierwszoosobowy shooter w klimacie uniwersum Warhammera 40,000. Kosmicznych Marines czeka faszerowanie Genokradów (Genestealers) w klaustrofobicznych tunelach Space Hulka, gdzie w trakcie gry zdobędą specjalne umiejętności i ekwipunek. W trakcie walki nasz Space Marine otrzymuje Punkty Ferworu (Fervor Points), które będzie mógł zainwestować w jedno z czterech drzewek umiejętności i mocy.

Newsy

Streum On Studio przerywa milczenia i prezentuje nowy zwiastun produkcji. Okazuje się, że Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition zadebiutuje później niż zakładano.

Czytaj dalej

Space Hulk: Deathwing to FPS osadzony w uniwersum Warhammer 40K. Na PlayStation 4 pojawi się pod koniec roku w wersji Enhanced Edition, która zbierze w sobie wszystkie dodatki jakie zawitały i zawitają do tego czasu w wersji na PC.

Czytaj dalej

Chociaż konsolowe Space Hulk: Deathwing (PS4) dostaniemy dopiero w przyszłym roku, gra w tym tygodniu ukaże się na pecetach i uczczono to świetnym zwiastunem premierowym. 

Czytaj dalej

PC-towa wersja Space Hulk: Deathwing (PS4) wkrótce trafi do sprzedaży. Na konsolowe wydanie musimy poczekać do początku 2017 roku. Jednak już teraz zobaczyć możemy czyste 13 minut rozgrywki bez żadnego cięcia.

Czytaj dalej

Uniwersum Warhammera 40k, kosmiczni marines i tysiące tyranidów do zaszlachtowania. Czy potrzeba czegoś więcej? Zobaczmy, jak prezentuje się kampania w Space Hulk: Deathwing (PS4).

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL