Menu X
Menu X
PS3
The Awakened Fate Ultimatum
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.0
Twoja ocena
5
Producent: Nippon Ichi Software
Wydawca: Nippon Ichi Software America
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Roguelike
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 25.09.2014
Europa: 20.03.2015
Polska: Nie wydano
6
Posiadaczy gry
65%
Średnia ukończenia
1
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Awakened Fate Ultimatum
79,- PLN

The Awakening Fate Ultimatum to kontynuacja The Guided Fate Paradox (PS3) stanowiący połączenie taktycznego RPG-a i gry typu roguelike. Bohater jest tu bogiem i od gracza zależy, z którą stroną chce zawrzeć sojusz - aniołami lub demonami. W stosunku do pierwowzoru dodano wybory odmieniające resztę rozgrywki.

Recenzje

PlayStation 3, mimo ośmiu lat na karku i ponad rocznej obecności na rynku swojej następczyni, nadal nie zamierza łatwo odejść na zasłużoną emeryturę. Niestety studia deweloperskie rezygnują już ze wspierania sprzętu poprzedniej generacji, co jest naturalną koleją rzeczy. Dotyczy to również niezawodnej firmy NIS, więc prawdopodobnie mamy do czynienia z ich ostatnią grą na wspomnianą konsolę. Tym razem ponownie wplączemy się w konflikt pomiędzy aniołami i demonami.

Czytaj dalej
Newsy

Typowy poniedziałek jako uczeń szkoły średniej - wracamy z lekcji do domu, ściągamy plecak, demon przebija nam serce i stajemy się bogiem, który biega po losowo generowanych jaskiniach. Nienawidzę poniedziałków...

Czytaj dalej

Nippon Ichi Software America postanowiło przypomnieć nam o The Awakened Fate Ultimatum (PS3), które w sprzedaży pojawi się 20 marca wyłącznie na PS3.

Czytaj dalej

Kontynuacja The Guided Fate Paradox (PS3), The Awakened Fate Ultimatum (PS3) pojawi się w Stanach i Europie w trzech różnych limitowanych edycjach. Wiemy czym się będą różnić i kiedy je dostaniemy.

Czytaj dalej

Sequel The Guided Fate Paradox (PS3), o którym wspomnieliśmy ostatnio, pędzie do Europy. Trafi do nas już na wiosnę przyszłego roku. Wcześniej jednak pojawi się w Japonii. Z tego też powodu w sieci wylądował fabularny zwiastun tej produkcji.

Czytaj dalej

Kilka dni temu pisaliśmy o tworzonej przez Nippon Ichi Software kontynuacji dość udanej produkcji jaką jest The Guided Fate Paradox (PS3). Sequel ma się nazywać The Guided Fate: Cross Thesis Awakening (PS3) i jak własnie się dowiedzieliśmy, pojawi się również w Europie.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL