Menu X
Menu X
PS3
Red Dead Redemption
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
9.1
Twoja ocena
5
Producent: Rockstar San Diego
Wydawca: Rockstar Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1-16
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 18.05.2010
Europa: 21.05.2010
Polska: 21.05.2010
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Hazard
  • Narkotyki
  • Online
1,904
Posiadaczy gry
20%
Średnia ukończenia
33
Ukończyło
30h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Red Dead Redemption
125,- PLN

Red Dead Redemption to dzieło firmy Rockstar Games znanej przede wszystkim dzięki serii Grand Theft Auto. Tym razem jednak gracze trafiają na teren Dzikiego Zachodu, gdzie jako John Marston mają za zadanie doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości miejscowych rzezimieszków. Twórcy oddali do naszej dyspozycji olbrzymi, otwarty świat, w którym możemy wykonywać rozmaite zadania główne i poboczne, a także oddawać się innym, niezliczonym formom aktywności. Rolę środka transportu pełnią tutaj konie, a całość spięto przy pomocy dobrze skomponowanej warstwy fabularnej.

Recenzje

Zanosiło się na to, że pierwsze sześć miesięcy 2010 roku będzie obfitować w tytuły grzechu warte i tak jest w istocie. U mnie jednak nie filmowy i klimatyczny Heavy Rain, nie mocarny i brutalny God of War III, wywoływały największe drżenie rąk. Robił to Red Dead Redemption. Jednak po spacerze, gdy zaciągając się dymem myślałem o grze, która czekała w domu na odpalenie, byłem spokojny.

Czytaj dalej

Rozszerzenie do Red Dead Redemption o podtytule Outlaws to the End to tak naprawdę istniejąca już w pełnej wersji gry zawartość. Rockstar nie starali się nawet tego faktu ukrywać, gdyż całe DLC okazuje się być raptem 12-megabajtowym plikiem ściąganym na HDD naszej konsoli. Stanowczo wstrzymajcie jednak głosy oburzenia. Koncern różni się bowiem od chciwego Ubisoftu tym, że swoje rozszerzenie oferuje absolutnie za darmo posiadaczom dosłownie wszystkich kopii Red Dead Redemption. I mam tutaj na myśli również egzemplarze używane...

Czytaj dalej
Newsy

"GTA na Dzikim Zachodzie" to nie tylko ogromny hit studia Rockstar, ale także często wybierane jest jako jedna z najlepszych gier ubiegłej generacji. Nic dziwnego, że wciąż się sprzedaje, a jeśli miałoby powrócić, to kto wie, czy wynik ten nie zostałby podwojony.

Czytaj dalej

Red Dead Redemption (PS3) zaliczyło swoją premierę już cztery lata temu i według sporej rzeszy fanów nadszedł czas na wypuszczenie kontynuacji serii. Część z was mogła zainteresować ostatnia aktualizacja do gry, w internecie pojawiły się nawet głosy, że to ukryta wiadomość dotycząca drugiej odsłony gry...

Czytaj dalej
Kolejne Red Dead i Bioshock nadal możliwe! News 19
30.05.2014 11:31
Kolejne Red Dead i Bioshock nadal możliwe!
Mateusz Greloch | PS3 | PS4 |

Podczas gdy pecetowcy błagają o port Red Dead Redemption (PS3), a konsolowcy naciskają na Take-Two w sprawie kolejnej odsłony serii Red Dead, firma pozostaje niewzruszona. Jak to mawiają "nadzieja umiera ostatnia" - wydawca podkreśla, że zarówno Red Dead jak i Bioshock nie umarły i nadal są w centrum zainteresowania firmy.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
5.9%
Legend of the West
You've become a true legend of the west!
Brąz
średnie
26.2%
High Roller
Win over 2000 chips in a hand of Poker.
Brąz
średnie
21.3%
No Dice
Complete a game of Liar's Dice without losing a single die.
Brąz
średnie
27.1%
What About Hand Grenades?
Get a ringer in a game of Horseshoes.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL