Menu X
Menu X
PS4
Podróż
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: thatgamecompany
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 21.07.2015
Europa: 21.07.2015
Polska: 21.07.2015
  • PEGI 7
  • Przemoc
  • Strach
  • Online
460
Posiadaczy gry
32%
Średnia ukończenia
48
Ukończyło
3.5h
Czas ukończenia
1.5
Poziom trudności trofeów
Podróż
63,- PLN

Podróż jest niezmiernie interesującą grą studia thatgamecompany. Gracz wciela się tutaj w rolę pielgrzyma - ubranej w czerwoną szatę postaci - a jego zadaniem jest dotarcie do samotnej góry, która stanowi cel tytułowej podróży. W trakcie rozgrywki możliwe jest dołączenie do innej osoby, jednak twórcy nie zaoferowali żadnych opcji związanych z bezpośrednią komunikacją - gracze mogą wymieniać się jedynie krótkimi, melodyjnymi komunikatami dźwiękowymi.

Recenzje

Pierwszy raz w podróż wyruszyłem 3 lata temu. Mój pielgrzym przebył drogę, która początkowo wydawała się sielankowym spacerem przez pustynię. Po drodze napotkałem kilku różnych wędrowców, z którymi przemierzałem kolejne lokacje, aż dotarłem do celu będącego jednocześnie początkiem. Po trzech latach wróciłem w skórę pielgrzyma.

Czytaj dalej
Newsy

Studio thatgamecompany nie próżnuje. W ubiegłym roku deweloper ujawnił, że pracuje nad nową grą, a teraz dostaliśmy wskazówkę co do daty premiery.

Czytaj dalej

Flower (PS4), flOw (PS4) i w końcu Podróż (PS4) - studio thatgamecompany ma na swoim koncie piękne i oryginalne gry, a teraz przygotowują się do ujawnienia swojego nowego projektu. Czym będzie? Mamy pierwsze wskazówki.

Czytaj dalej

Sony udostępniło materiał wideo, który pokazuje, jak spełniło się marzenie młodej dziewczyny, chcącej poznać twórców Podróż (PS4). Dlaczego? Bo gra zmieniła jej życie, pozwalając pogodzić się z rakiem taty. Uwaga: spojlery z gry.

Czytaj dalej

Jeśli nie kupiliście gry Podróż (PS4) zaraz po premierze, ominęła Was szansa na zdobycie statycznego motywu z gry. Od dziś można jednak ściągnąć go nieodpłatnie - wystarczy mieć aktywnego Plusa. Jak wygląda?

Czytaj dalej

Plotki się potwierdziły i odświeżoną Podróż (PS4) rzeczywiście dostaniemy jeszcze w tym miesiącu. Twórcy przygotowali z tej okazji nowy zwiastun, a posiadaczy wersji na PlayStation 3 ucieszy obecność funkcji Cross-Buy.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
rzadkie
17.4%
Threshold
Cross the broken bridge without completely rebuilding it.
Brąz
średnie
24.8%
Mirage
Find the hidden desert flower.
Brąz
średnie
22.2%
Explore
Discover all cloth creatures in the desert.
Brąz
średnie
21.3%
Adventure
Pass through 15 gates while surfing through the sunken city.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL