Menu X
Menu X
PS4
Farming Simulator 15
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Giants Software
Wydawca: Focus Home Interactive
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Symulacja
Liczba graczy: 1-6
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 19.05.2015
Europa: 2015
Polska: 19.05.2015
  • PEGI 3
51
Posiadaczy gry
65%
Średnia ukończenia
22
Ukończyło
45h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Farming Simulator 15
39,- PLN
124,- PLN

Farming Simulator 15 pozwala poczuć się farmerem z prawdziwego zdarzenia. Naszym zadaniem jest uprawa roli, hodowla zwierząt i spieniężanie plonów w celu zakupu lepszego sprzętu. Odsłona serii z 15 w tytule oferuje ulepszoną grafikę i fizykę, przerobiony interfejs, nowe tereny i możliwość wycinki drzew oraz tryb wieloosobowy do 16 graczy.

Recenzje

Zagorzali przeciwnicy serii Farming Simulator zarzucają jej częściom, że nie są grami. Cała reszta, która widzi w nazwie „symulator” i świadomie sięgnęła po kolejną odsłonę, tonie w zachwytach nad cyfrowym życiem rolnika. Ja spróbuje odpowiedzieć na jedno pytanie – czy Farming Simulator 15 broni się jako rozrywkowa produkcja konsolowa?

Czytaj dalej
Newsy

Już 27 października zostanie udostępniony dodatek GOLD do Farming Simulator 15 (PS4). Focus Home - wydawca gry - pochwalił się nową zawartością w tym wydaniu gry.

Czytaj dalej

Farming Simulator 15 GOLD pojawi się w sprzedaży już w październiku tego roku. Gra dostanie całą masę ulepszeń, a także nowe środowisko, mające przypominać wschodnią część Europy. Pojawi się także cała masa nowych maszyn.

Czytaj dalej

Mieliśmy już odcinek PS Site TV poświęcony Farming Simulator 15 (PS4), ale jeśli komuś nie pasują materiały z komentarzem redakcji, przygotowaliśmy także dwa nagrania z czystą rozgrywką, bez komentarza.

Czytaj dalej

Ostatnie dni były dość obfite w zwiastuny Farming Simulator 15 (PS4). Zobaczyliśmy jak wygląda rozgrywa dla wielu graczy oraz zwiedziliśmy garaż skrywający rolnicze ciągniki. Z okazji dzisiejszej premiery do sieci trafił ostatni, premierowy zwiastun Symulatora Farmy.

Czytaj dalej

Już 19 maja 2015 roku dostaniemy możliwość zagrania w Farming Simulator 15 (PS4). Z tej też okazji dostaliśmy zwiastun przedstawiający maszyny, którymi będziemy mogli jeździć po bezkresnych polach i lasach.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
43.1%
Completionist
You have collected all trophies.
Brąz
częste
62.7%
Nouveau-Riche
Your account has reached more than 1 million.
Srebro
częste
56.9%
Well-Heeled
There is more than 5 million in your account.
Złoto
częste
51.0%
Pots of Gold
Your wealth has surpassed 10 million.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL