Menu X
Menu X
PS4
Resident Evil: Revelations 2
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.2
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Horror
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 24.02.2015
Europa: 25.02.2015
Polska: 25.02.2015
375
Posiadaczy gry
19%
Średnia ukończenia
13
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Resident Evil: Revelations 2
124,- PLN
Recenzje

Jeden z polityków powiedział kiedyś, że „prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy”. Wydaję mi się, że to samo powiedzenie można odnieść do gier wideo, a w szczególności do Resident Evil: Revelations 2 (PS4).

Czytaj dalej
Newsy

Z okazji 20-lecia serii Resident Evil, twórcy cyklu udostępnili wideo, na którym możemy zobaczyć, jak deweloperzy opowiadają o produkcji Resident Evil: Revelations 2 (PS4). Wiązała się z wieloma trudnymi decyzjami.

Czytaj dalej

Telltale Games rozpowszechniło wydawanie gier w odcinkach. Niektórzy wielcy wydawcy jak na przykład Capcom postanowili pójść tą drogą co zaowocowało odcinkowym Resident Evil: Revelations 2 (PS4). Tradycją Telltale jest udostępnianie po jakimś czasie pierwszego odcinka gry za darmo. Capcom zrobił podobnie.

Czytaj dalej

Aktualizacje do gier są zmorą dzisiejszych czasów. Mimo wszystko myśl o wciąż usprawnianych grach, nawet na długo po premierze, nieco łagodzi czas poświęcony na ściąganie łatki. Capcom wypuścił wczoraj do Sieci nową aktualizację do Resident Evil: Revelations 2 (PS4).

Czytaj dalej

Capcom ma powody do radości. Wydawana w odcinkach najnowsza odsłona ich flagowej serii – Resident Evil: Revelations 2 (PS4) – sprzedała się w ilości ponad miliona i stu tysięcy sztuk. Czy taki model dystrybucji zagości na stałe u japońskiego wydawcy?

Czytaj dalej

Wydawany w odcinkach spin-off horrorowej serii, Resident Evil: Revelations 2 (PS4), dostał na początku kwietnia możliwość grania w co-opie po Sieci, a teraz gracze otrzymują zupełnie nowe skiny dla postaci - w tym demonicznie wyglądający miś Lottie.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
3.5%
The Never-Ending Nightmare
Unlock all trophies.
Brąz
częste
69.9%
Three Women and a Barry
Clear Episode One.
Brąz
rzadkie
5.9%
"Less Talking, More Walking"
Clear Episode One in Countdown Mode.
Brąz
rzadkie
5.3%
"Not Even Close to Easy"
Clear Episode One in Invisible Mode.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL