Menu X
Menu X
PS4
Assassin's Creed Chronicles: China
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.3
Twoja ocena
5
Producent: Climax Studios
Wydawca: Ubisoft
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Platformowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 21.04.2015
Europa: 22.04.2015
Polska: 22.04.2015
64
Posiadaczy gry
26%
Średnia ukończenia
6
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Assassin's Creed Chronicles: China
42,- PLN

Assassin’s Creed Chronicles: China to podróż do XVI-wiecznych Chin, gdzie w 2,5D wcielamy się w Shao Jun, znaną z animacji Assassin’s Creed Embers. Ta szkolona przez samego Ezio Auditore asasynka przybywa do Pekinu jako ostatnia członkini chińskiego Zakonu Asasynów, by pomścić poległych braci. Rozgrywka w dwóch wymiarach pozwala zarówno na ciche zabójstwa, jak i otwartą walkę z kilkoma wrogami i w obu przypadkach dostaniemy nowe bronie i gadżety, jak Jian Sword czy Foot Blade.

Recenzje

Chociaż seria Assassin’s Creed traktuje o skrytobójcach, gracze pogodzili się, że dostają co roku nową grę akcji, gdzie otwarta walka nawet z kilkunastoma przeciwnikami to nic dziwnego. Trzyczęściowy spin-off Chronicles na szczęście skupia się właśnie na skradaniu i załatwianiu spraw po cichu. Pierwszy przystanek – Chiny.

Czytaj dalej
Newsy

Jeśli mieliście okazję zagrać w Assassin's Creed Chronicles: China (PS4), na pewno zauważyliście, że Ezio ma tam inny głos. Pewnego fana serii zdenerwowało to do tego stopnia, że skontaktował się z oryginalnym aktorem głosowym i "naprawił" grę.

Czytaj dalej

Jeśli nawet IGN dało tej grze 6,4 na 10, to znaczy, że naprawdę coś jest nie tak. Do sieci trafiły pierwsze recenzje Assassin's Creed Chronicles: China (PS4). Niestety produkcja nie wkupiła się w łaski recenzentów. Przyjrzyjmy się dlaczego.

Czytaj dalej

Gatunek platformówek 2,5D wciąż żyje i ma się dobrze oraz nie musi wcale oznaczać pikselozy, co pokazują twórcy bardzo klimatycznego zwiastuna Assassin's Creed Chronicles: China (PS4). Nikt chyba jednak nie wątpił, że co jak co, ale od Ubisoftu zawsze dostaniemy materiały wideo najwyższej klasy?

Czytaj dalej

Wraz z opublikowaniem listy trofeów do Assassin's Creed Chronicles: China (PS4) dowiedzieliśmy się co nieco o samej grze. Na podstawie pucharków wiemy jak długa będzie gra oraz poznaliśmy nowe możliwości wykańczania przeciwników. Znajdźki? Są także.

Czytaj dalej

Oglądając materiały z Assassin's Creed Chronicles: China (PS4), ciężko nie uciec od wrażenia, że całość powstała na bazie skasowanego konceptu nowych odsłon Księcia Persji nad którymi chciało pracować Climax. Ale nie jest to nic, co mogłoby obrażać Asasyna.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
96.9%
Vengeance Begins
Assassinate Gao Feng.
Srebro
średnie
31.3%
The Assassin's Return
Complete Assassin's Creed® Chronicles: China.
Srebro
rzadkie
12.5%
The Way It's Meant To Be
Complete every memory in the Plus or Plus Hard Game Modes.
Srebro
rzadkie
10.9%
The Completionist
Achieve the highest score and fastest time in each memory.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL