Menu X
Menu X
PS4
Tales from the Borderlands
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Telltale Games
Wydawca: Telltale Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 25.11.2014
Europa: 03.12.2014
Polska: 03.12.2014
492
Posiadaczy gry
67%
Średnia ukończenia
294
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Tales from the Borderlands
77,98 PLN

Tales from the Borderlands to przygodówka w uniwersum Borderlands od mistrzów gatunku, studia Telltale Games. Historia ma miejsce po wydarzeniach z Borderlands 2 (PS3) - na Pandorze miało miejsce pewne Wydarzenie, które połączyło losy dwóch grywalnych bohaterów - pracownika Hyperionu Rhysa oraz złodziejki Fiony. Decyzje podejmowane podczas gry mają wpływ na fabułę, składającą się z pięciu odcinków. Jako bonus, zdobyte przedmioty możemy przenieść do innych produkcji w uniwersum.

Recenzje

Grając w Borderlands, próbowaliście się wsłuchiwać w przezabawne dialogi, ale dziejąca się w tym samym czasie strzelanina każdorazowo pochłaniała Waszą uwagę? Przestańcie się oszukiwać, że kiedyś do tego wrócicie i wszystko na spokojnie odsłuchacie. Po prostu włączcie Tales from the Borderlands.

Czytaj dalej
Newsy

Czekaliście na pudełkowe wydanie Tales from the Borderlands - A Telltale Game Series (PS4)? Wszystkie pięć epizodów w jednym pudełku dzisiaj ląduje w sklepach.

Czytaj dalej

Zostały ostatnie dni, zanim Tales from the Borderlands (PS4) trafi do sklepów w pełnej pudełkowej wersji. Z tej okazji do Sieci trafił zwiastun wprowadzający do zwariowanej historii od Telltale Games w uniwersum Borderlands.

Czytaj dalej

Odcinkowe gry od Telltale Games możemy poznawać na bieżąco, ale niektórzy wolą poczekać na kompletne wydanie w pudełku, by móc postawić je na półce. Jeśli czekaliście na Tales from the Borderlands (PS4) w takiej pełnej edycji, to mamy dobrą wiadomość.

Czytaj dalej

Niemal rok zajęło ekipie z Telltale dostarczanie kolejnych odcinków wspaniałej opowieści ze świata Borderlands, która dostała w naszej recenzji rewelacyjne 9/10. Już niebawem całą historię będzie można nabyć w pudełkowej wersji.

Czytaj dalej

Tales from the Borderlands (PS4) od Telltale Games nie było najbardziej oczekiwaną produkcją studia, lecz zaskoczyło wielu i zgarnęło rewelacyjne oceny (9/10 w naszej recenzji). Jak grę wspominają deweloperzy i aktorzy głosowi?

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
częste
59.8%
We Had Fun, Didn't We?
Complete Tales From The Borderlands
Brąz
częste
98.8%
Welcome to Pandora, Kiddos
Completed Chapter 1 of Episode 1
Brąz
częste
86.2%
My Turn To Speak
Completed Chapter 2 of Episode 1
Srebro
częste
80.1%
Partners In Crime
Completed Chapter 3 of Episode 1
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL