Menu X
Menu X
PS4
Game of Thrones: A Telltale Games Series
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Telltale Games
Wydawca: Telltale Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 02.12.2014
Europa: 03.12.2014
Polska: 03.12.2014
502
Posiadaczy gry
59%
Średnia ukończenia
252
Ukończyło
10h
Czas ukończenia
1.0
Poziom trudności trofeów
Game of Thrones: A Telltale Games Series
88,- PLN

Kolejna produkcja studia Telltale Games oparta zostanie na licencji powieści George'a R.R. Martina, której popularność przełożyła się bez wątpienia na serial. Mowa oczywiści o Grze o Tron, która w growym wydaniu stworzona będzie właśnie w oparciu o książkę. Co będzie nas czekać? Interesujący świat i postaci, wciągająca przygoda i dopasowana do tego rozgrywka.

Recenzje

Znacie to uczucie, gdy czekacie na kolejny odcinek serialu z wypiekami na twarzy? I to pomimo tego, że przykładowo dany sezon nie jest wcale rewelacyjny? Coś w stylu ostatniego sezonu Gry o Tron. Ale i tak czeka się z nadzieją, że będzie lepiej, że coś się rozkręci. Z Grą o Tron od Telltale jest podobnie.

Czytaj dalej
Newsy

Dostaliśmy w tym tygodniu zwieńczenie pierwszego sezonu Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4), którego finał wskazuje, że nie jest to jeszcze koniec historii.

Czytaj dalej

Historia nieszczęść rodziny Forresterów powoli chyli się ku końcowi. Finałowy odcinek trafi jutro do sprzedaży, ale zanim włączycie ściąganie, przygotujcie się na niego, oglądając zwiastun szóstego odcinka Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4) z krótkim podsumowaniem ważniejszych decyzji.

Czytaj dalej

Datę premiery ostatniego odcinka Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4) znamy od jakiegoś czasu. Telltale Games przypomina nam jednak o zakończeniu historii rodu Forresterów publikując nowe zrzuty ekranu. Wiemy także kiedy prawie kompletne wydanie trafi do Europy.

Czytaj dalej

Lubicie gry Telltale, ale nie przemawia do was cyfrowa dystrybucja i wszystko wolicie mieć w pudełku? Sposobność kupna Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4) dostaniecie już w listopadzie.

Czytaj dalej

Wczoraj informowaliśmy o dacie premiery ostatniego odcinka historii opowiadanej w Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4). Podobnie jak poprzednie produkcje studia Telltale Games tak i ten tytuł pojawi się w fizycznym wydaniu. Jest jednak pewien haczyk.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
częste
50.2%
Lord of Ironrath
Completed Season 1 of Game of Thrones.
Brąz
częste
97.8%
Through the Night
Completed Chapter 1 of Episode 1
Brąz
częste
92.2%
Justice or Mercy?
Completed Chapter 2 of Episode 1
Brąz
częste
87.1%
A Long Road Ahead
Completed Chapter 3 of Episode 1
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL