Menu X
Menu X
PS4
Borderlands: The Handsome Collection
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.9
Twoja ocena
5
Producent: Gearbox Software
Wydawca: 2K Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Otwarty Świat, FPS
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 24.03.2015
Europa: 27.03.2015
Polska: 27.03.2015
  • PEGI 18
  • Przemoc
456
Posiadaczy gry
33%
Średnia ukończenia
27
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Borderlands: The Handsome Collection
289,- PLN
Recenzje

Seria Borderlands, czyli co by było, gdyby Diablo zmieniło się w pierwszoosobowego shootera. Miliony broni, drzewka umiejętności, farmienie bossów dla legendarnego ekwipunku i expa oraz absurdalny humor – teraz w magicznym 1080p/60FPS. Nie zapoznać się z serią to grzech, tylko czy niedodający niczego w kwestii zawartości remaster jest wart Waszej uwagi?

Czytaj dalej
Newsy

Borderlands: The Handsome Collection wjechało do PS Store jako kolejna oferta w ramach okazji tygodnia. Grę kupimy taniej aż o 81% względem normalnej ceny.

Czytaj dalej

Święta, choć nieco spóźnione, zawitały także do świata Borderlands. Chcecie przebrać swojego bohatera za bałwana? A może zmierzyć się z wyjątkowym bossem? Wszystko dostępne jest nieodpłatnie już teraz.

Czytaj dalej

Dziś Stany Zjednoczone obchodzą święto dziękczynienia, ale i my możemy skorzystać ze specjalnej zawartości dodatkowej, jaką przygotowano dla Borderlands: The Pre-Sequel. Indycze maski? Rżący shotgun? Jak przejść obok tego obojętnie?

Czytaj dalej

Borderlands: The Handsome Collection (PS4) ukazało się ładnych parę miesięcy temu. Przesunięcie premiery Battleborn (PS4) oraz brak tytułu wydawanego w gorącym okresie świątecznym prawdopodobnie zmusił 2K do stworzenia nowej edycji kolekcjonerskiej Borderlands.

Czytaj dalej

Gearbox Software skupia się teraz na nadchodzącym Battleborn (PS4) (dziś start testów technicznych), ale nie znaczy to, że ich popularna seria "Diablo-FPS-ów" została zaniedbana. Borderlandsy dostały dzisiaj sporą aktualizację. Co zmieniono?

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL