Menu X
Menu X
PS4
We Happy Few
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Compulsion Games
Wydawca: Gearbox Publishing
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Survival
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 2018
Europa: 2018
Polska: 2018
  • PEGI 18
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
We Happy Few
289,- PLN
Newsy

We Happy Few to ciekawie zapowiadający się horror w proceduralnie generowanym otoczeniu. Projekt wymaga jednak więcej pracy niż początkowo zakładano, więc gra spóźni się kilka miesięcy.

Czytaj dalej

We Happy Few otrzymało w końcu datę premiery i jak się okazuje, w tę szaloną grę zagramy wiosną przyszłego roku. Wydawca zapowiedział też edycję kolekcjonerską.

Czytaj dalej

We Happy Few prezentuje szalenie ciekawą wizję antyutopii, gdzie specjalne tabletki wyrzucają z ludzi jakąkolwiek wątpliwość co do miasteczka, w którym mieszkają. Teraz pomysł ten przeniesiony zostanie na film.

Czytaj dalej

Wczesna wersja We Happy Few (PS4) trafiła na pecety i konsole Microsoftu, co uczczono klimatycznym zwiastunem. Pomyślano nawet o specjalnej opcji, przez którą grę możemy przejść w niecałą minutę!

Czytaj dalej

Zademonstrowane We Happy Few (PS4) wzbudziło wiele komentarzy. Problem polega na tym, że jak się przyjrzymy, trudno trochę wywnioskować, o czym właściwie jest gra. Na szczęście, jak poznamy główne jej założenia, wszystko na udostępnianych materiałach nabiera sensu.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL