Menu X
Menu X
PS4
Wolfenstein: The Old Blood
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: Machine Games
Wydawca: Bethesda Softworks
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 05.05.2015
Europa: 06.05.2015
Polska: 06.05.2015
421
Posiadaczy gry
49%
Średnia ukończenia
77
Ukończyło
21h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Wolfenstein: The Old Blood
25,- PLN
79,- PLN
Recenzje

Niecały rok to trochę za mało, by wydać porządnego sequela, szczególnie jeśli miałaby to być kontynuacja nad wyraz udanego reboota ojca FPS-ów – Wolfenstein: The New Order. Dostaliśmy więc samodzielny dodatek, krótszy i na tym samym silniku. Pozostaje odpowiedzieć na jedno pytanie – czy The Old Blood jest godnym przedłużeniem Nowego Porządku czy może zwykłym odcinaniem kuponów?

Czytaj dalej
Newsy

Według raportu przygotowanego przez GfK Chart-Track Wolfenstein: The Old Blood (PS4) w zdecydowanej większości zakupili posiadacze PlayStation 4. Mniej niż połowa egzemplarzy trafiła do czytników Xbox One. Dane te zgromadzone są z brytyjskiego rynku.

Czytaj dalej

Dostaliśmy zwiastun premierowy dwuczęściowego, samodzielnego dodatku Wolfenstein: The Old Blood (PS4), który jutro trafi do sprzedaży. Naziści, zombie, podwójne bronie i nieskrępowana niczym rozwałka - B. J. Blazkowicz powraca i nie przewiduje dla nikogo taryfy ulgowej.

Czytaj dalej

Wczoraj zobaczyć mogliśmy prawie godzinny materiał z nadchodzącego prequela gry Wolfenstein: The New Order (PS4). Składający się z dwóch historii Old Blood dostępny będzie już za dwa dni. I będą zombie!

Czytaj dalej

Już za parę dni będziemy mogli ponownie trzasnąć Niemca w kask korzystając z wrodzonej nienawiści B.J. Blazkovicza do nazistów. Bowiem w PlayStation Store (a później w pudełku) pojawi się samodzielny dodatek do Wolfensteina - Wolfenstein: The Old Blood (PS4).

Czytaj dalej

Początek maja upłynie fanom singlowych FPS-ów z prequelem Wolfenstein: The New Order (PS4) - The Old Blood. Jak zwykły dodatek stał się samodzielnym tytułem? Co znajdziemy w nim nowego? Studio Machine Games odpowiada.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
17.8%
The Old Blood master
Collect all trophies
Srebro
częste
67.0%
Hero
Complete game on any difficulty
Srebro
średnie
31.3%
Super hero
Complete game on I AM DEATH INCARNATE! (or ÜBER)
Srebro
średnie
28.4%
Über hero
Complete game on ÜBER
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL