Strike Vector EX

Strike Vector EX

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ragequit Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
28.01.2014
Europa:
28.01.2014
Producent:
Ragequit Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
28.01.2014
Europa:
28.01.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Strike Vector EX (PS4)
7.5
Recenzja: Strike Vector EX (PS4)
PS4

Strike Vector EX - opis gry

Strike Vector EX to gra akcji wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Ragequit Corporation, która pozwalała graczom zasiąść za sterami pojazdów przypominających futurystyczne myśliwce. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 oraz na PC.

Rozgrywka - Strike Vector EX

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra, jak wspomniano na wstępie, pozwala nam przejąć kontrolę nad futurystycznymi pojazdami zwanymi Vector. Maszyny te przywodzą na myśl futurystyczne myśliwce a ich szczególną cechą jest to, że w jednej sekundzie mogą się one nieruchomo unosić nad ziemią, a w następnej pędzić na złamanie karku. Akcja rozgrywa się w różnych miejscach - odwiedzimy np. stację kosmiczną i latające miasta. Mapy są dość zróżnicowane i przeważnie rozległe, choć nie jest to reguła. Bywają też takie pozwalające na mniejszą swobodę ruchów, ale z drugiej strony liczne na nich elementy otoczenia otwierają nowe możliwości jeśli chodzi o strategię walki.

Strike Vector EX oferuje singlową kampanię z pewnym wątkiem fabularnym, ale służy ona raczej do przetarcia szlaków przed potyczkami w multiplayerze. Oferuje w sumie piętnaście leveli, przy czym warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie sprowadzają się do pojedynkowania. Niektóre wyzwania to np. wyścigi. Levele można przechodzić na czas i jeśli będzie on wystarczający dobry, to trafi do rankingów sieciowych.

W multi dostępnych jest sześć trybów. Są wśród nich te bardziej tradycyjne, jak team deathhmatch nazywany tutaj Squad Battle czy capture the flag, a także bardziej wymyślne. W Bounty Hunter na przykład bierzemy udział w wyścigach i staramy się zgromadzić jak najwięcej kasy, z kolei w Demolition usiłujemy zniszczyć infrastrukturę przeciwnika broniąc przy tym swojej. Za udział w rywalizacji otrzymujemy kasę, a tę można potem wydawać na przedmioty służące do ‘upiększania’ maszyn. Wszystkie bronie są bowiem dostępne od samego początku (przed rozpoczęciem zmagań wybieramy, którą z nich wyekwipować).

Wideo - Strike Vector EX

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper