Menu X
Menu X
PS4
Destiny - The Taken King
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.9
Twoja ocena
5
Producent: Bungie
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Akcja, FPS
Liczba graczy: 1-6
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 15.09.2015
Europa: 15.09.2015
Polska: 15.09.2015
  • PEGI 16
  • Przemoc
16
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje
Recenzja: Destiny: The Taken King (PS4) Recenzje gier 34
9.0
23.09.2015
Recenzja: Destiny: The Taken King (PS4)
Tomasz Niemiec | PS4 |

Destiny dla wielu nie spełniło oczekiwań. Znaczna część graczy twierdziła, że grze wiele brakowało i jest zbyt powtarzalna. Poprzednim DLC nie udało się poprawić wizerunku. Co więc mogło zrobić Bungie? Zebrać feedback, wrócić do deski kreślarskiej i zacząć naprawiać swoją produkcję.

Czytaj dalej
Newsy

Wczoraj pisaliśmy o plotce według której, Bungie mogło planować dodanie mikrotransakcji do gry, pokrywając koszt zakupu amunicji. Jak się jednak okazało - sprawie szybko ukręcono łeb.

Czytaj dalej

Uważacie, że kosmetyczne mikrotransakcje są zbędne, sprzedawanie dodatkowego srebra to przesada, a oferowanie boosterów dla danych klas by zdobyć za 125 złotych maksymalny poziom przekracza wszelakie granice? Cóż, według najnowszych donosów, Bungie nie powiedziało ostatniego słowa w kwestii wyciągania z graczy dodatkowej kasy.

Czytaj dalej

Jak w każdy wtorek, tak i dziś rozpoczyna się nowy tydzień dla społeczności Destiny - The Taken King (PS4). Zresetowane wyzwania dzienne, inny premiowany tryb PvP, a także nowa misja Nightfall. No, oprócz tego, że ta ostatnia jest niemożliwa do zaliczenia.

Czytaj dalej

Czy od momentu wdrapania się na ścigacza Sparrow w Destiny mieliście ochotę wziąć udział w wyścigach? Skończcie zabawy w umowne ściganie się ze znajomymi - w tym miesiącu startuje oficjalna liga!

Czytaj dalej

Planowaliście po pracy czy szkole spędzić parę godzin w Destiny - The Taken King (PS4)? Nie dziś. Bungie zapowiedziało niedługą przerwę wieczorną, kiedy to odbędą się prace nad serwerami.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL