Menu X
Menu X
PS4
Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Sandbox
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 28.01.2016
Europa: 14.10.2016
Polska: 14.10.2016
27
Posiadaczy gry
28%
Średnia ukończenia
2
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard
149,- PLN
249,- PLN
Recenzje

W świecie, w którym mieszkańcy zapomnieli jak cokolwiek zbudować, pojawia się pewna okryta tajemnicą postać. Bohater ze zdolnościami tworzenia tak doskonałymi, że samodzielnie odbuduje całe królestwo. I udaje mu się to bez zająknięcia.

Czytaj dalej
Newsy

Dragon Quest Builders zadebiutowało na Nintendo Switch. Pytanie tylko, czy mała konsolka ma szansę dotrzymać tempa PlayStation 4?

Czytaj dalej

Od dwóch tygodni w PS Store czeka demo gry Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4), którym twórcy chcą pokazać, jak bardzo ich gra różni się od Minecrafta. A jeśli już Wam się spodoba - premiera gry w tym tygodniu. Mamy zwiastun premierowy.

Czytaj dalej

Od pierwszych materiałów promocyjnych Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4) porównywany był do Minecrafta. Spin-off wydawał się kopiować większość pomysłów, ale teraz możemy przekonać się sami, ile tam własnych pomysłów - do PS Store trafiło demo na PS4 i Vitę. Mamy też nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Spin-off serii Dragon Quest wygląda na klona Minecrafta z fabułą i znanymi stworkami. Czy tak właśnie jest? Deweloper przybliża nam, na czym dokładnie polega rozgrywka w Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4).

Czytaj dalej

Coraz więcej firm stara się zachęcać gracza dodatkową zawartością dołączoną do kupna gry w dniu jej premiery. Na czele stoi Square Enix, które masowo wydaje wersje Day One do których dorzuca różnego rodzaju DLC. Z Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4) będzie identycznie.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL