Menu X
Menu X
PS4
Summon Night 6: Lost Borders
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Media.Vision
Wydawca: Gaijinworks
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Taktyczny, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 10.03.2016
Europa: 15.11.2017
Polska: 15.11.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Summon Night 6: Lost Borders
249,- PLN
Newsy

W końcu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że jRPG Summon Night 6: Lost Borders (PS4) wyjdzie poza granice Japonii. Twórcy udostępnili paczkę zrzutów z anglojęzycznej wersji gry.

Czytaj dalej

Bandai Namco udostępniło kolejną paczkę zrzutów z Summon Night 6: Lost Borders (PS4), które pojawi się także na przenośnej konsoli Sony.

Czytaj dalej

Jakiś czas temu japoński magazyn Dengeki przedstawił sylwetki trzech postaci z poprzednich odsłon serii Summon Night, które pojawią się również w taktycznym jRPG Summon Night 6: Lost Borders (PS4). Mało kto już pamięta tamte gry, a jeszcze mniej osób pewnie w nie grało, wydawca postanowił przedstawić nam tych bohaterów oraz opis rozgrywki w towarzystwie nowej galerii obrazków.

Czytaj dalej

Żyjemy w dobrych czasach dla wielbicieli japońskich gier. Tyle produkcji tłumaczonych na zrozumiały dla wielu język nie było nigdy. Jest na tyle dobrze, że kolejne informacje potęgują uśmiech wielbicieli japońskiej niszy.

Czytaj dalej

Felistella, spadkobierczyni firmy Flight-Plan, razem z Media Vision (ci od Wild Arms) wzięli się ostro za dalszy rozwój ich sztandarowej serii Summon Night, która obchodzi piętnastą rocznicę. Jej szósta część zatytułowana Summon Night 6: Lost Borders (PS4) wciąż jest taktycznym jRPG, raczącym nas dzisiaj pierwszym zwiastunem w towarzystwie nowych obrazków.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL