Menu X
Menu X
PS4
NiOh
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.3
Twoja ocena
5
Producent: Team Ninja
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 08.02.2017
Europa: 08.02.2017
Polska: 08.02.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
122
Posiadaczy gry
41%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
37h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
NiOh
169,- PLN
Recenzje

Premiera NiOh to dosyć ważne wydarzenie w świecie gier. Mało kto wie, ale produkcję zapowiadano ponad 10 lat temu, wtedy jeszcze jako tytuł na wyłączność PlayStation 3. Przez lata Koei Tecmo nie miało kompletnie pomysłu na to, czym ma być gra. Ostatecznie, na fali sukcesu Soulsów, zdecydowano się na podobną formułę – co nie znaczy, że zerżnięto z Dark Souls. NiOh ma swoją tożsamość, za którą stoi Ninja Gaiden. I to jest wbrew pozorom mieszanka (prawie) idealna.

Czytaj dalej

"Bloodshed's End" jest ostatnim dodatkiem fabularnym, jaki otrzymało NiOh – zaskakujący hit od Koei Tecmo. Tym samym zamyka się rozdział aktywnego wspierania tej produkcji. Czy ostatnie DLC jest godnym zakończeniem historii rozpoczętej na początku tego roku?

Czytaj dalej
Newsy

Prime 1 Studio wypuści figurkę Williama z NiOh. Dostępne będą dwie wersje. Za zwykłą wersję zapłacimy $599, a za limitowaną $999.

Czytaj dalej

Redakcja europejskiego bloga PlayStation przepytała producentów gier, które z wydarzeń świata growego w 2017 roku, zrobiło na nich największe wrażenie. Sprawdźmy, co zaskoczyło deweloperów?

Czytaj dalej

NiOh doczekało się kolejnej drobnej aktualizacji, która wprowadza kilka niewielkich usprawnień. Mało tego, gracze z Europy mogą w końcu nadrobić pełne wydanie tego udanego tytułu, kupując podstawkę zawierającą wszystkie rozszerzenia.

Czytaj dalej

Nioh otrzymało ostatnie rozszerzenie fabularne, a wraz z nim łatkę, która pozwoli na uruchomienie go. Przy okazji gra po raz kolejny doczekała się wielu poprawek i zmian.

Czytaj dalej

NiOh doczeka się kompletnego wydania z wszystkimi dodatkami w pakiecie. Na razie potwierdzono taką edycję w Japonii, ale nie widzimy powodu by nie miała trafić do Europy.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
27.0%
You Are Nioh
Obtained all trophies.
Złoto
średnie
28.7%
Samurai of Legend
Completed all missions.
Brąz
częste
89.3%
The Beginning of a Samurai
Reached level 10.
Brąz
częste
50.8%
Full-fledged Samurai
Reached level 100.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL