Menu X
Menu X
PS4
Detroit: Become Human
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Quantic Dream
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 25.05.2018
Europa: 25.05.2018
Polska: 25.05.2018
  • PEGI 18
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

Jeśli czytacie ten tekst, to zapewne tak jak ja odnajdujecie jakąś bliżej nieopisaną przyjemność w tym, jak oszukują nas twórcy gier wideo. Trend zmuszania gracza do podejmowania trudnych (nawet jeśli iluzorycznych) decyzji spopularyzował David Cage, a aktualnie wtórują mu twórcy niemalże wszystkich gatunków. Francuski scenarzysta i reżyser za pomocą Detroit: Become Human miał odświeżyć skostniałą już formułę i sprawić, że znów poczujemy się panami własnego losu. Udało się?

Czytaj dalej
Newsy

Pojawiły się recenzje Detroit: Become Human. Gra Quantic Dream może pochwalić się średnią na poziomie 79/100 przy 58 recenzjach.

Czytaj dalej

Detroit: Become Human już jutro trafi do sprzedaży, a tymczasem do Sieci trafiła pełna lista trofeów po polsku. Cóż takiego przygotował dla nas David Cage?

Czytaj dalej

Chloe to czarująca blondynka o wybitnej inteligencji. Jest to pierwszy android, który zdał Test Turinga. Sprawdźcie sami czy odróżnilibyście ją od człowieka.

Czytaj dalej

Posiadacze PS4 czekają na premierę Detroit: Become Human, którą zaplanowano na ten piątek. Sony promuje dodatkowo grę nowymi materiałami, które wprowadzą nas w świat z gry.

Czytaj dalej

Detroit: Become Human jest już na ostatniej prostej i pełną wersję gry dostaniemy w ten piątek. Ciągle zastanawiacie się nad zakupem? Do Sieci trafił świeżutki zwiastun premierowy.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL