Menu X
Menu X
PS4
Batman - The Telltale Series
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.1
Twoja ocena
5
Producent: Telltale Games
Wydawca: Telltale Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 02.08.2016
Europa: 02.08.2016
Polska: 02.08.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
72
Posiadaczy gry
87%
Średnia ukończenia
53
Ukończyło
10.7h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Batman - The Telltale Series
124,- PLN
Recenzje

Przez ostatnie pięć miesięcy śledziliśmy autorską wizję Batmana od studia Telltale. Mieliśmy dostać oryginalną opowieść, niebazującą na komiksach ani filmach o Mrocznym Rycerzu. Recenzje pojedynczych odcinków znajdziecie na naszej stronie, a jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda całość, to zapraszam do rozwinięcia.

Czytaj dalej

Przyszedł czas na zwieńczenie pierwszego sezonu przygodowego Batmana od Telltale. Seria charakteryzująca się wyjątkową regularnością i nierównym poziomem zasługiwała na mocny i bezkompromisowy finał. Czy taki otrzymaliśmy? Czytajcie dalej.

Czytaj dalej
Newsy

Wygląda na to, że oryginalne spojrzenie studia Telltale Games na Batmana przełoży się na drugi sezon. Mamy wyciek mówiący o kontynuacji.

Czytaj dalej

Odcinkowe Batman - The Telltale Series (PS4) jest już dostępne w całości, choć nasza recenzja ostatniego odcinka nie była zbyt pochlebna. Twórcy podzielili się zwiastunem z opiniami recenzentów.

Czytaj dalej

Finałowy odcinek pierwszego sezonu Batman - The Telltale Series (PS4) zbliża się wielkimi krokami i z tego powodu twórcy udostępnili jego zwiastun. Zobaczcie co czeka nas w epizodzie "City of Light".

Czytaj dalej

Jeśli śledzicie odcinkowe przygody Batmana od studia Telltale albo po prostu czekacie na pełny sezon, na pewno ucieszy Was informacja, jak szybko dostaniemy finałowy odcinek. Piąty epizod jest tuż za rogiem!

Czytaj dalej

Zbliżamy się do finału odcinkowego Batman - The Telltale Series (PS4) i w przedostatnim odcinku powróciło znane i kochane przez fanów Arkham Asylum. Zwiastun czwartego epizodu przedstawia również pewnego znanego złoczyńcę...

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
częste
73.6%
I'm Batman
Complete Batman
Brąz
częste
88.9%
Welcome to Gotham
Completed Chapter 1 of Episode 1
Brąz
częste
88.9%
The One that Got Away
Completed Chapter 2 of Episode 1
Brąz
częste
88.9%
Meet the Press
Completed Chapter 3 of Episode 1
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL