Menu X
Menu X
PS4
Destiny 2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: Bungie
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Akcja, FPS
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 06.09.2017
Europa: 06.09.2017
Polska: 06.09.2017
6
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
44.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Destiny 2
196,52 PLN
289,- PLN
Recenzje

Powiedzieć, że Destiny 2 to najbardziej oczekiwana premiera tego roku, to jak nie powiedzieć nic. Destiny jechało na rozpędzonej marketingiem gigantycznej fali oczekiwań, ale niestety – w momencie premiery nie dowiozło. Gra z powodu problematycznego procesu tworzenia była po prostu biedna w zawartość. Destiny 2 na szczęście błędu poprzednika nie popełnia.

Czytaj dalej

DLC "Klątwa Ozyrysa" miało oczyścić atmosferę, jaka wytworzyła się wokół Destiny 2 od premiery. Ogromna rzesza niezadowolonych graczy liczyła, że pierwszy dodatek przyniesie im wystarczająco dużo zmian i nowej zawartości, by jakoś dociągnąć do wiosennego rozszerzenia. Niestety dla Bungie - jest tylko gorzej.

Czytaj dalej
Newsy

Bungie oficjalnie potwierdziło datę wydania drugiego DLC do Destiny 2. Warmind, bo tak je nazwano, dostępne będzie już 8. maja tego roku, znacząc start trzeciego sezonu gry.

Czytaj dalej

Bungie kontynuuje walkę o łaskę swoich fanów i w pocie czoła pracuje nad kolejna aktualizacją Destiny 2. Tym razem studio skupia się na uczynieniu gry szybszą, zarówno w PvP, jak i w PvE.

Czytaj dalej

Komiks Destiny - Upadek Ozyrysa, który przybliża nam postać Ozyrysa wreszcie dostępny jest w polskiej wersji językowej. Jeśli więc do tej pory jej brak wam przeszkadzał, a jesteście fanami Destiny - możecie śmiało nadrabiać.

Czytaj dalej

Destiny 2 jest wielkim sukcesem dla Activision. Firma potwierdziła to w trakcie konferencji dla inwestorów na której zdano raport za poprzedni kwartał fiskalny. Jednak wokół gry nie wszystko jest widziane w kolorowych barwach.

Czytaj dalej

Destiny 2 wkrótce uruchomi nowe wydarzenie, które celebrować będzie walentynki. W grze czekać będą na nas pojedynki dwóch na dwóch.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL