Menu X
Menu X
PS4
Raiders of the Broken Planet
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
6.5
Twoja ocena
5
Producent: Mercury Steam
Wydawca: Mercury Steam
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 22.09.2017
Europa: 22.09.2017
Polska: 22.09.2017
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

Raiders of the Broken Planet nadeszło z darmową próbką i płatnymi misjami, by zawojować rynek sieciowych strzelankowych co-opów. Mało tego, można tu wpaść do cudzych gier i przeszkadzać w wykonywaniu misji!

Czytaj dalej
Newsy

Raiders of the Broken Planet to kooperacyjny tytuł, w którym staramy się zaliczać poszczególne misje. Lista postaci właśnie została powiększona.

Czytaj dalej

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Czytaj dalej

Raiders of the Broken Planet otrzymało nowy zwiastun, nową stronę oraz zapowiedź zbliżających się rozszerzeń fabularnych. Przypominamy również, że zamknięte testy beta odbędą się jeszcze w tym tygodniu. Ponadto mamy fragment rozgrywki.

Czytaj dalej

Raiders of the Broken Planet to nowa gra studia Mercury Steam, które dostarczyło graczom bardzo udane Castlevania: Lords of Shadow. Twórcy zapraszają graczy do beta testów i otwierają zapisy

Czytaj dalej

Czy trzecioosobowa strzelanka od twórców Castlevania: Lords of Shadow 2 wzbudzi zainteresowanie? Zobaczymy, zwiastun Raiders of the Broken Planet (PS4), bo tak nazywa się gra, prezentuje się całkiem nieźle, a przy okazji przedstawia nam bohaterów.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL