Menu X
Menu X
PS4
Call of Duty: Infinite Warfare
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-24
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 04.11.2016
Europa: 04.11.2016
Polska: 04.11.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Online
136
Posiadaczy gry
31%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
8h
Czas ukończenia
7.0
Poziom trudności trofeów
Call of Duty: Infinite Warfare
289,- PLN
Recenzje

Po słabym Call of Duty: Ghosts (PS4), Infinity Ward miało bardzo dużo do udowodnienia. Sledgehammer Games zaliczyło udany debiut, a Treyarch, mimo lekkiego potknięcia z kampanią w Call of Duty: Black Ops III (PS4), nadal uważane jest za najlepszą ekipę dostarczającą gry z tej serii. Call of Duty: Infinite Warfare (PS4) musiało pokazać, że studio odpowiedzialne za podserię Modern Warfare wciąż potrafi zrobić dobrą grę. Udało się tylko częściowo.

Czytaj dalej

Era plecaków odrzutowych w Call of Duty powoli dobiega końca. Niektórzy przenieśli się na Destiny 2 i tam szukają szczęścia w PvP, a inni zostali przy Infinite Warfare, żeby dobić jeszcze jeden prestiż. Ostatecznym pożegnaniem z futurystycznym klimatem miało być finałowe czwarte DLC „Retribution”. Infinity Ward podjęło próbę widowiskowego zakończenia tegorocznego CoD-a…

Czytaj dalej
Newsy

Call of Duty Infinite Warfare zostało zaktualizowane do wersji 1.24. Wielkich zmian nie ma, ale tyczą się ogólnej poprawy stabilności i likwidacji błędów. Poprzednia aktualizacja z kolei sprawiła, że możemy stworzyć kilka broni.

Czytaj dalej

Call of Duty: Infinite Warfare w promocji za 39 złotych zdecydowanie powinno skusić każdego, kto czekał na odpowiednią cenę za ten tytuł.

Czytaj dalej

Call of Duty Infinite Warfare świętuje Halloween. W ramach wyjątkowego wydarzenia gracze otrzymają kilka nowości czy możliwość zdobycia podwójnego doświadczenia.

Czytaj dalej

Call of Duty Infinite Warfare otrzyma jeszcze w tym miesiącu czwarte i ostatnie rozszerzenie. W Sieci pojawił się nowy zwiastun, który skupia się na nowościach do trybu wieloosobowego.

Czytaj dalej

Seria Call of Duty może na dłużej powróci do klimatów historycznych. Nie oznacza to jednak, że posiadacze zeszłorocznego Call of Duty: Infinite Warfare zostaną na lodzie. Activision ujawniło datę premiery czwartego i finałowego pakietu DLC o nazwie Retribution

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
2.2%
Platinum
Awarded when all other trophies have been unlocked.
Brąz
częste
85.3%
Rising Threat
Complete Rising Threat.
Brąz
częste
81.6%
Black Sky
Complete Black Sky.
Brąz
częste
73.5%
Operation Port Armor
Complete Operation Port Armor.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL