Menu X
Menu X
PS4
Star Wars Battlefront 2
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
5.1
Twoja ocena
5
Producent: Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS, TPS
Liczba graczy: 1-40
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.11.2017
Europa: 17.11.2017
Polska: 17.11.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
7
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
4h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Star Wars Battlefront 2
269,- PLN
Recenzje

Star Wars Battlefront 2. Prawdopodobnie największe samobójstwo marketingowe Electronic Arts od dawna. Gra, na którą czekały miliony, będąca aktualnie pod nawałem krytyki. Tytuł, w który gra się znacznie lepiej niż w poprzedniczkę, ale... z którym nie chce się spędzać zbyt dużo czasu. Zapraszam do recenzji najdziwniejszej kontynuacji tego roku.

Czytaj dalej
Newsy

Nowa aktualizacja do Star Wars Battlefront 2 dodaje ograniczony czasowo tryb gry. Do tego wprowadzone zostają kolejne zmiany związane z ekonomią gry.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2, zgodnie z zapowiedziami, wprowadza sensowny system mikrotransakcji i lootboksów. Jak wszystko wyjdzie w praniu - jeszcze zobaczymy. Na razie wygląda to całkiem dobrze.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 wywołało ogromną aferę swoimi mikrotransakcjami i lootboksami, co doprowadziło do wycofania płatności z gry. Wygląda na to, że wrócą, ale w poprawnej formie - EA zapowiedziało nowy system postępów.

Czytaj dalej

W Star Wars: Battlefront 2 wprowadzono możliwość odblokowywania skórek dla postaci. Nowy wygląd bohaterów otrzymamy wykonując odpowiednie wyzwania.

Czytaj dalej

Aktualizacja Star Wars Battlefront 2 do wersji 1.07 została udostępniona na PlayStation 4. Jakie atrakcje przygotowało dla nas DICE?

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL