Menu X
Menu X
PS4
Dead Rising 4: Frank's Big Package
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
6.5
Twoja ocena
5
Producent: Capcom Vancouver
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat, Przygodowa
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 05.12.2017
Europa: 05.12.2017
Polska: 05.12.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
10h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dead Rising 4: Frank's Big Package
209,- PLN
Recenzje

Dead Rising 4 po debiucie rok temu na Xboksie One zostało wręcz zrównane z ziemią. Capcom Vancouver zebrało po uszach od fanów za odejście od formuły serii i zrobienie w ich opinii z marki zwyczajowego średniego open worlda z zombiakami. Czy krytyka była słuszna? Czy wersja na PS4, zawierająca wszystkie dodatki i poprawki, jest w jakimś stopniu lepsza?

Czytaj dalej
Newsy

Dead Rising 4 za miesiąc wyląduje na PlayStation 4 w dopakowanej edycji z nowym trybem. Capcom prezentuje kolejne próbki dodatkowych strojów, w które będziemy mogli ubrać protagonistę gry.

Czytaj dalej

Dead Rising 4 tak jak poprzednie odsłony nie bierze siebie na poważnie i pełne jest elementów humorystycznych. Tryb Capcom Heroes pozwoli na istne szaleństwa i jeszcze bardziej urozmaici wybijanie wszechobecnych zombiaków.

Czytaj dalej

Dead Rising 4 po rocznym poślizgu względem Xboksa One i PC trafi również na konsolę PlayStation 4. Capcom szykuje dopakowaną wersję swojej produkcji z paroma nowościami i nowym podtytułem. Zagramy jeszcze w tym roku!

Czytaj dalej

Microsoft w trakcie swojej konferencji zapowiedział czwartą odsłonę serii Dead Rising z informacją, że to tytuł na wyłączność swojego ekosystemu, czyli Xboksa One i Windowsa 10. Ale gra trafi też na PS4.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL