Menu X
Menu X
PS3
The Last of Us™
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
9.6
Twoja ocena
5
Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Horror, Przygodowa, Skradanka
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 14.06.2013
Europa: 14.06.2013
Polska: 14.06.2013
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Strach
  • Online
1,525
Posiadaczy gry
18%
Średnia ukończenia
20
Ukończyło
30h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Zdaniem wielu, The Last of Us to najlepsza gra, jaka ukazała się na PS3. Branża oszalała na punkcie tego tytułu, a gracze jej wtórują. Wielokrotnie nagradzana oraz chwalona za nietuzinkowe podejście nie tylko do gatunku, ale także do prowadzenia fabuły, przedstawienia i rozwoju postaci oraz psychologicznego ukazania człowieka, który żyje w świecie bez nadziei.

Jeśli posiadasz PS3, a jeszcze nie sprawdziłeś tego tytułu, to jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto nazywa siebie pełnoprawnym graczem.

Recenzje

Dobijający do pięćdziesiątki facet i wchodząca w okres dojrzewania nastolatka w świecie w którym cywilizacja ludzka bliska jest upadkowi. To co zostało z wojska stara tworzyć pozory normalności w zamkniętych strefach kwarantanny, walcząc każdego dnia o normalne życie, gdy poza terenami bezpiecznymi zmutowane przez kordyceps jednostki szukają pożywienia.

Czytaj dalej

Kiedy usłyszałem, że The Last of Us dostanie fabularny dodatek, pomyślałem, że nie jest to najlepszy pomysł Naughty Dog. Później okazało się,  że rozszerzenie nie będzie tykać głównej linii fabularnej, a będzie jedynie dopowiedzeniem dwóch historii, kręcących się głównie wokół postaci Ellie – wtedy stałem się zaintrygowany i zaciekawiony.

Czytaj dalej
Newsy

Gdy 26 września wybuchła epidemia wirusa, życie bohaterów The Last of Us™ (PS3) odmieniło się na zawsze. Naughty Dog nie zapomniało o swojej grze i co roku studio stara się przygotować coś specjalnego. Tym razem są to przeceny i specjalny plakat.

Czytaj dalej

Kimmo Kaunela przez ostatni rok pracował nad projektem zainspirowanym grą The Last of Us. Kauneli udało się stworzyć wspaniałe środowisko, które demonstruje, jak mogłoby wyglądać The Last of Us na Unreal Engine 4.

Czytaj dalej

Szokujące, prawda? Szokujące, ale prawdziwe. Naughty Dog nie wierzyło w sukces The Last of Us™ (PS3), a nastroje ekipy przy premierze były bardziej niż pesymistyczne. Uważano wręcz, że to może być koniec całego studia.

Czytaj dalej

Naughty Dog wciąż nie pozwala nam zapomnieć o swoim arcydziele. The Last of Us™ (PS3) ma już na koncie ponad dwieście branżowych nagród i przepiękną wersję Remastered na PlayStation 4, a niebawem ukaże się w edycji Game of the Year.

Czytaj dalej

Niektórzy czekają na The Last of Us Remastered (PS4), a ktoś postanowił zabawić się w małą manipulację i przedstawić produkcję Naughty Dog tak, jak wyglądałaby na pierwszej konsoli PlayStation.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
8.6%
It can't be for nothing
Platinum Trophy
Srebro
rzadkie
16.9%
Look for the Light
Find all Firefly Pendants
Brąz
rzadkie
19.8%
Endure and Survive
Collect all comics
Srebro
rzadkie
15.9%
It was all just lying there
Find all artifacts
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL