Menu X
Menu X
PS4
Sonic Forces
Ocena gry
Ocena PSSite
4.5

Recenzja
Ocena społeczności
5.8
Twoja ocena
5
Producent: Sonic Team
Wydawca: SEGA
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Platformowa, Platformer 2D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 07.11.2017
Europa: 07.11.2017
Polska: 07.11.2017
  • PEGI 7
  • Przemoc
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Sonic Forces
169,- PLN
Recenzje

Sonic Forces to coś więcej niż druga gra z niebieskim jeżem debiutująca w tym roku. To przede wszystkim kolejny dowód na to, że współczesna formuła po prostu nie sprawdza się w tej serii.

Czytaj dalej
Newsy

Sonic Forces zdecydowanie nie należy do grupy udanych gier z Jeżem. Co boli podwójnie, gdy popatrzymy na świetne Sonic Mania. SEGA nie schowała głowy w piasek, wręcz przeciwnie - postanowiła pokazać, że ma dystans do siebie.

Czytaj dalej

Premiera Sonic Forces już za trzy tygodnie, więc czas spojrzeć na nowe wideo, które pokazuje nam większą część gry, bez zdradzania jakichś spoilerów.

Czytaj dalej

Sonic Forces otrzymało kolejne materiały, które nie tylko ukazują  rozgrywkę, ale i ujawniają istotną nowość. Twórcy pozwolą w czasie rzeczywistym żonglować sterowanym bohaterem i podmieniać go na postacie tworzone przez innych graczy.

Czytaj dalej

Premiera Sonic Forces coraz bliżej. SEGA zaczyna więc promowanie nowej odsłony z niebieskim jeżem. Dzisiaj pokazano fragment rozgrywki z leśnej planszy, a kilka dni temu - fabularny zwiastun oraz materiał z Shadowem.

Czytaj dalej

Sonic Forces pojawi się na początku listopada. W naszym kraju gra zostanie wydana przez Cenegę. Tym samym możemy liczyć na polską wersję językową, choć nie w takiej wersji jak większość zapewne liczyła.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL