Menu X
Menu X
PS3
Far Cry 3: Blood Dragon
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Przygodowa, FPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 30.04.2013
Europa: 01.05.2013
Polska: 01.05.2013
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
525
Posiadaczy gry
46%
Średnia ukończenia
143
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Far Cry 3: Blood Dragon
63,- PLN
Recenzje

Historia wokół Far Cry 3: Blood Dragon jest bardzo zabawna gdy prześledzimy wszystkie przecieki do momentu oficjalnej zapowiedzi gry. Pierwsze skrawki informacji wyciekły dzięki brazylijskiej organizacji klasyfikującej gry. Później pojawiły się pierwsze materiały 1-go kwietnia, co wielu wzięło za nieudany żart. No bo gdzieżby w dzisiejszych czasach wydać grę osadzoną stylistycznie w klimacie lat '80 gdzie smoki będą strzelać laserami, a nasz bohater ilością jednolinijkowych sucharów pobije Strasburgera.

Czytaj dalej
Newsy

Niedługo po premierze Far Cry® 3 (PS3) pojawił się przepełniony kiczem dodatek w postaci Far Cry® 3: Blood Dragon (PS3). "Krwawy Smok" bardzo się wszystkim podobał i pewnie co niektórzy liczyli na kontynuację. Tej niestety nigdy nie dostaniemy - tak zapewniają przedstawiciele Ubisoftu.

Czytaj dalej

Elektroniczna ścieżka dźwiękowa samodzielnego dodatku Far Cry® 3: Blood Dragon (PS3) przez wielu uważana jest za najjaśniejszy punkt tego znakomitego tytułu. W tym roku dzieło australijskiego duetu Power Glove trafi w limitowanej edycji na płyty winylowe.

Czytaj dalej

Scenarzysta Far Cry® 3: Blood Dragon (PS3), Lucien Soulban, otwarcie przyznaje się do bycia gejem. W związku z tym, ciągle dostaje zapytania w temacie obsadzenia w roli głównej bohatera-homoseksualisty, który mógłby nieźle namieszać w świecie gier wideo. Lucien ze spokojem tłumaczy, dlaczego odbiłoby się to negatywnie na odbiorze gry.

Czytaj dalej

Dean Evans, dyrektor kreatywny samodzielnego dodatku Blood Dragon, zapowiedział pracę nad grą. Dla serwisu Polygon uchylił rąbka tajemnicy, lecz na podstawie jego wcześniejszej działalności możemy spodziewać się równie szalonych klimatów.

Czytaj dalej

Walentynki to nie tylko czas czułych słówek i wymuszonych prezencików - 14. lutego pojawi się kolekcja wszystkich dotychczasowych odsłon serii Far Cry. Jakie atrakcje przewiduje przygotowywana przez Ubisoft "Dzika Wyprawa"?

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
średnie
40.2%
Way to Go, Garri-Son
Finish all the Garrisons
Brąz
średnie
38.3%
Kill Them All
Finish all the Predator's Path Quests
Brąz
średnie
38.7%
Nice Like Jesus
Finish all the Hostages Situations
Brąz
średnie
37.3%
Murder Nature
Kill all the Animal Types
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL