Menu X
Menu X
Newsy nt. PC
Kategoria
Platforma (PC)
Znaleziono 258 materiałów dla filtra

Najważniejsza praca DICE do przedostatniej gry powoli mija. Wszystkie dodatki do Battlefielda 1 się ukazały, tryb kompetytywny jest już dostępny dla wszystkich. Dlatego nie dziwi fakt, że już wkrótce poznamy nowy tytuł ze stajni Szwedów.

Czytaj dalej

Strange Brigade ma zaoferować graczom mistyczne potwory, niebezpieczne pułapki i kooperację dla czterech graczy. Rebellion przypomina o swojej produkcji.

Czytaj dalej

StarCraft II jest jedną z najpopularniejszych gier e-sportowych. Fani gry to nie tylko gracze, ale także artyści, którzy tworzą zawartość, która nierzadko daje drugie życie produkcji.

Czytaj dalej

Shift Quantum to najnowsza odsłona serii, którą kojarzyć możecie z iOS-a lub inicjatywy PS Minis. W maju dostaniemy nową, znacznie większą produkcję opartą na tych samych zasadach.

Czytaj dalej

Blackout Global Event przynosi nowe modyfikatory, maski oraz kolejną szansę na zdobycie sprzętu.

Czytaj dalej

Co tym razem Epic Games przygotowało nam w nowej aktualizacji Fortnite do wersji 3.6?

Czytaj dalej

Warmind, drugi dodatek do Destiny 2 pojawi się w maju. Już dzisiaj wieczorem poznamy więcej informacji na temat tego rozszerzenia.

Czytaj dalej

Na GOG-u wystartowała kolejna tygodniowa promocja. Tym razem przeceniono gry nawet z 90% rabatem. Taniej kupicie takie klasyki jak Defender of the Crown, Jagged Alliance, Robin Hood: Legenda Sherwood czy Port Royale 2.

Czytaj dalej

AMD postanowiło pozbyć się swoich procesorów poprzedniej generacji, dorzucając do nich płyty główne z chipsetem B350 oraz karty graficzne. Takie zestawy ochrzczono mianem AMD Combat Crate i pierwszy z nich pojawił się w sprzedaży na Amazonie.

Czytaj dalej

Banner of the Maid będzie tytułem skupiającym się na Rewolucji francuskiej. Nie pokierujemy jednak Napoleonem, a jego siostrą - Pauliną.

Czytaj dalej
reklama
reklama

W związku z promocją Fortnite'a w Chinach, gra zostanie ukazana jako tytuł e-sportowy. Na ten cel zostanie przeznaczone aż 15 milionów dolarów.

Czytaj dalej

Kilka dni temu ujawniono, że do Dragon Ball FighterZ trafi Fused Zamasu. Dzisiaj możemy zobaczyć go na pierwszych zrzutach z gry.

Czytaj dalej

Overload na którego ekipa Revival Production zbierała pieniądze na Kickstarterze, na PC-tach pojawi się już w maju.

Czytaj dalej

Omensight pozwoli nam uratować świat przez zniszczeniem... albo cofnąć się w czasie i spróbować ponownie. Pomysł, rozgrywka i oprawa zachęcają!

Czytaj dalej

Mikrotransakcje stają się coraz bardziej inwazyjne i już dawno wyszły poza darmowe produkcje z modelem free-to-play. Chcecie sprawdzić, czy interesująca Was gra nie zaskoczy nachalnymi mikropłatnościami? Zrobicie to na nowej stronie.

Czytaj dalej

Popularna w latach 90 seria Kunio-Kun powraca. Odświeżone wydanie będzie zawierało wszystkie wydane do tej pory tytuły, ale pojawi się też coś ekstra.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Zeszło embargo na oceny i recenzje God of War. Jeśli ktoś obawiał się o jakość gry - może być spokojny. Nowe wcielenie serii zbiera FENOMENALNE recenzje.

Czytaj dalej
Witajcie na nowej stronie News 215
18.04.2018 22:48
Witajcie na nowej stronie
redakcja

Powitajcie nową stronę. Za zmianami w tematyce strony, idzie także zmiana jej nazwy, jasna wersja i nowy-stary wygląd.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL