Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 8 materiałów o grze

Lost Sphear

Lost Sphear dostało zwiastun prezentujący ścieżkę dźwiękową. Posłuchajcie co szykują dla nas autorzy gry.

Czytaj dalej

Lost Sphear to już druga próba Tokyo RPG Factory na poletku klasycznych gier jRPG. Twórcy I Am Setsuna ponownie spróbują zjednać sobie uwielbienie fanów i miłośników złotej ery japońskich tytułów z gatunku role play.

Czytaj dalej

Lost Sphear to nowoczesne spojrzenie na klasykę i złotą erę gatunku jRPG. Twórcy jednak nie wykraczają daleko poza inspirację, a efekt wygląda wyjątkowo sztampowo.

Czytaj dalej

Lost Sphear zapowiedziane było na początek przyszłego roku, ale w Japonii gra pojawi się jeszcze w tym. Już w październiku. Ujawnił to nowy zwiastun. A co z premierą u nas?

Czytaj dalej

Lost Spear w przyszłym roku trafi do wszystkich użytkowników wygłodniałych starej szkoły tworzenia gier jRPG. Poprzednie dzieło studia było naprawdę udane, ale nie osiągnęło sukcesu finansowego. Twórcy tym razem podchodzą nieco inaczej do swojej pracy i obiecują dostarczyć lepsza oraz trochę inną grę.

Czytaj dalej

Lost Sphear to druga gra jRPG od mniejszego studia Tokyo RPG Factory, wspieranego przez Square Enix. Gra pojawiła się na E3, gdzie twórcy mogli podzielić się swoją wizją i kolejnymi materiałami.

Czytaj dalej

Lost Sphear to nowy projekt studia Tokyo RPG Factory, które wcześnie dostarczyło nam I Am Setsuna. Ostatnio mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun i zrzuty z gry, a dzisiaj pora na kolejne informacje.

Czytaj dalej

Lost Sphear dało znać o sobie wczoraj, kiedy to deweloperzy z Tokyo RPG Factory przygotowywali się ujawnienia swojej gry. Najpierw dostaliśmy tajemniczą grafikę, a dzisiaj czas na pierwszy zwiastun i oficjalną zapowiedź.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Deadpool 2 za dwa dni trafi do polskich kin i jego bohater dobrze zdaje sobie sprawę, że kampania reklamowa musi być wykonana z przytupem... więc przejął Manchester United!

Czytaj dalej

Pojawił się zapowiadany wczoraj zwiastun z rozgrywki. Jak teraz podoba Wam się Rage 2?

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL