Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 23 materiały o grze

The Evil Within 2

The Evil Within 2 wraz z dzisiejszą aktualizacją gry możemy ogrywać w widoku FPP, co - mówiąc prostym językiem - pozwala nam spojrzeć na świat gry z oczu Sebastiana.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 prezentuje nieporównywalnie lepszą oprawę graficzną niż pierwsza część. Jak wypada zatem starcie najmocniejszych konsol?

Czytaj dalej

The Evil Within 2 dołącza do grona gier, które otrzymały bezpłatną wersję próbną. Demo jest już dostępne w PS Store i tylko czeka na wypróbowanie.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 doczekało się w końcu wsparcia PlayStation 4 Pro w ramach najnowszej aktualizacji. Bethesda w międzyczasie podzieliło się szczegółami na temat omawianego wsparcia.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 otrzymało właśnie łatkę o numerku 1.02. Dzięki niemu gra otrzyma w końcu wsparcie PS4 Pro, a dodatkowo stanie się nieco lepsza dzięki poprawie błędów.

Czytaj dalej

Ten rok i obecna generacja konsol są wyjątkowo łaskawe jeśli chodzi o horrory. Użytkownicy konsol mogą liczyć na istny renesans gatunku i wiele bardzo udanych produkcji. Jeśli szukacie czegoś na podbicie dreszczyka emocji, to przedstawiamy Wam krótką listę w sam raz na przygnębiające wieczory.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 wylądowało na półkach sklepowych bez obiecanego wsparcia PlayStation 4 Pro. To zawód dla wielu użytkowników, ale wychodzi na to, że Bethesda naprawia już swój błąd.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 mimo wyjątkowo dobrego przyjęcia i wysokich ocen sprzedaje się tragicznie. Znacznie lepiej poradziło sobie Śródziemie: Cień Wojny, chociaż Warner i tak nie może być zadowolony ze sprzedaży niższej od poprzedniczki.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 dostępne jest od dzisiaj. W Sieci dostępne są pierwsze oceny, które sugerują, że gra to prawdziwa gratka dla fanów horroru. Choć zachwytów nie ma.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 trafia do sprzedaży. I jeśli jesteście posiadaczami PS4 Pro liczącymi, że nowy tytuł Tango Gameworks będzie wykorzystywać dodatkową moc konsoli, to mamy dla was złą wiadomość. Deweloper i Bethesda polecieli w kulki.

Czytaj dalej
reklama
reklama

The Evil Within 2 może się okazać wielkim hitem. Premiera nastąpi już w ten piątek, więc niedługo nastąpi wysyp pierwszych ocen. Teraz jednak możemy obejrzeć kolejny materiał z okazji zbliżającego się debiutu. Miejmy nadzieję, że sama gra będzie prezentowała podobny poziom co nowe wideo.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 wpadło już w ręce recenzentów i niektórych użytkowników YouTube, więc w Sieci pojawiają się pierwsze materiały. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów klimatów grozy.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 stawi wyzwanie nie tylko za sprawą wykręconych maszkar. Na naszej drodze staną też ludzie o zwichniętej psychice. Wcześniej widzieliśmy materiał na temat obłąkanego artysty. Teraz pora na mrocznego kapłana.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 ukazuje swe przerażające oblicze na nowych materiałach wideo. Te przedstawiają tym razem naprawdę długie fragmenty z bezpośredniej rozgrywki.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 to oczekiwana kontynuacja całkiem udanego horroru, który cierpiał na problemy natury technicznej. Twórcy wyciągają jednak lekcję z poprzednika i obiecują poprawę każdego elementu gry.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 ma poważną szansę na osiągnięcie sukcesu, którego brakowało poprzedniej odsłonie tej serii. Shinji Mikami, który był reżyserem pierwszej odsłony, w przypadku The Evil Within 2 zajął stanowisko producenta/nadzorcy.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

PlayStation 5 pojawić ma się w 2020 roku. Według takiego planu działa coraz więcej największych firm w branży, w tym Take-Two, którego szef w trakcie rozmowy z inwestorami przyznał, że firma przygotowuje się do zmiany generacji właśnie w tym terminie.

Czytaj dalej

Gry wideo potrafią opowiadać mocne historie, a z uwagi na interaktywność całego doświadczenia, nie raz byliśmy zmuszeni do zrobienia naprawdę złych rzeczy. Zebraliśmy te najgorsze.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL