Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 83 materiały o grze

Dragon Ball FighterZ

Potwierdzają się ostatnie przecieki na temat postaci, które trafią do Dragon Ball FighterZ jako DLC. V-Jump ujawnił na swoich łamach, że trzecim DLC będzie Fused Zamasu.

Czytaj dalej

Bandai Namco z okazji wydania pierwszych postaci DLC, postanowiło rozdać każdemu po 300 tysięcy Zeni w Dragon Ball FighterZ.

Czytaj dalej

Koniec tajemnic i niepewności odnośnie tego, kto jeszcze trafi do Dragon Ball FighterZ. Nowy wyciek pokrywa się z wcześniejszymi poszlakami i zapewne przedstawia faktyczną listę postaci, która trafi do bijatyki w następnych miesiącach.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ wzbogaciło się o dwóch potężnych wojowników świata Smoczych Kul - Broly'ego i Bardocka. Aktualizacja czeka do ściągnięcia, a jako bonus załączamy wszystkie nowe finishery.

Czytaj dalej

Od dnia premiery gracze Dragon Ball FighterZ nie próżnują i odkrywają coraz więcej elementów systemu i zawartości tej świetnej bijatyki. Teraz znaleziono sposób na stosowanie niekończących się kombinacji ciosów.

Czytaj dalej

Pierwsze dodatki DLC do Dragon Ball FighterZ zadebiutują już jutro. Gracze otrzymają dostęp do nowych postaci oraz kilku znanych scen.

Czytaj dalej

W sieci pojawiło się nowe nagranie z Dragon Ball FighterZ. Przedstawia ono wojowników, którzy nadejdą w kolejnym DLC.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ ma przed sobą świetlaną przyszłość i będzie długo wspierane. Poza dodatkowymi wojownikami doczekamy się co najmniej dwóch nowych trybów zabawy, które poniekąd znajdują się już w grze.

Czytaj dalej

Bandai Namco pokazało nowy zwiastun Dragon Ball FighterZ. A dokładniej - kolejnej postaci, która pojawi się jako DLC. Mowa tutaj o Bardocku.

Czytaj dalej

Autorzy Dragon Ball FighterZ zdradzili datę premiery oraz listę zmian nadciągającej łatki. Ta ma zwiększyć komfort gry sieciowej oraz dodać parę nowych funkcji.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Szalony Broly dołącza do Dragon Ball FighterZ i okłada znaną ekipę na nowym zwiastunie. Wojownik wygląda świetnie i będzie ciekawym urozmaiceniem dostępnych do tej pory postaci.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ osiągnęło bardzo dobry wynik sprzedażowy. Produkcja pokonała inne bijatyki.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ pomimo kilku problemów nadal jest najlepszą bijatyką w historii Smoczych Kul. Gra osiągnęła wielki sukces, a twórcy nie zamierzają ignorować głosów społeczności. W przyszłości otrzymamy nowych zawodników DLC, a teraz przyszła kolej na aktualizację.

Czytaj dalej

Twórcy Dragon Ball FighterZ w końcu zabrali konkretny głos w sprawie, która wymaga natychmiastowego działania. Tryb sieciowy zostanie niedługo połatany, a sama gra będzie mocno wspierana.

Czytaj dalej

Bardock i Broly pojawią się w Dragon Ball FighterZ. Dlatego Bandai Namco przygotowało nam dwa zwiastuny. Chociaż po ich zobaczeniu będziecie się zastanawiać czy ktoś nie robi sobie z was żartów.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ czeka na dodatkowych grywalnych wojowników. Ostatnia plotka co do nowych bohaterów się sprawdziła - oto Bardock i Broly.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Ace Combat 7: Skies Unknown to czarny koń prezentacji Cenegi. Jako osoba niezbyt interesująca się militariami byłem przekonany, że odbiję się od tego tytułu. Szczególnie, że latanie w grach nigdy nie należało do lubianych przeze mnie czynności. A tutaj proszę, niespodzianka. Przy Ace Combat spędziłem najwięcej czasu i bawiłem się świetnie.

Czytaj dalej

Zeszło embargo na oceny i recenzje God of War. Jeśli ktoś obawiał się o jakość gry - może być spokojny. Nowe wcielenie serii zbiera FENOMENALNE recenzje.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL