Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 7 materiałów o grze

The Inpatient

Użytkownicy PlayStation VR od jutra mogą się zapoznać z The Inpatient. Sony wypuściło z tej okazji stosowany zwiastun, a twórcy przypominają o najważniejszych elementach swojego dzieła.

Czytaj dalej

The Inpatient to horror przeznaczony na PlayStation VR, który spowoduje, że krzykniecie ze strachu. A to wszystko przez wydarzenia poznane w Until Dawn.

Czytaj dalej

The Inpatient dalej nie otrzymało porządnego materiału ukazującego czystą rozgrywkę. Mamy za to wideo z procesu powstawania gry, na którym pojawiły się krótkie fragmenty.

Czytaj dalej

Zła wiadomość dla posiadaczy PS VR. Dwie gry opracowywane z myślą o wirtualnej rzeczywistości spóźnią się kilka miesięcy. W The Inpatient i Bravo Team pogramy dopiero w 2018 roku.

Czytaj dalej

The Inpatient i Bravo Team to przedstawiciele drugiej fali gier zmierzających na PS VR. Sony potwierdziło w końcu kiedy będzie nam dane zagrać w te pozycje. Twórcy Until Dawn udostępnili też nowy zwiastun fabularny swojego nowego horroru.

Czytaj dalej

The Inpatient to horror osadzony 60 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Until Dawn. Twórcy ponownie zaoferują szerokie spektrum znaczących wyborów i spróbują nas przestraszyć. Tym razem przy pomocy technologii PS VR.

Czytaj dalej

The Inpatient to nowy projekt studia Supermassive Games (m.in. Until Dawn), który ma wystawić nasze nerwy na próbę. Gotowi na straszenie w wirtualnej rzeczywistości?

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Deadpool 2 za dwa dni trafi do polskich kin i jego bohater dobrze zdaje sobie sprawę, że kampania reklamowa musi być wykonana z przytupem... więc przejął Manchester United!

Czytaj dalej

Pojawił się zapowiadany wczoraj zwiastun z rozgrywki. Jak teraz podoba Wam się Rage 2?

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL