Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 8 materiałów o grze

Attack on Titan 2

Efektowne intro z Attack on Titan 2 wygląda świetnie i pozwala nam rzucić okiem na kilka fragmentów z rozgrywki oraz scen wyrwanych z trybu fabularnego.

Czytaj dalej

Attack on Titan 2 zaoferuje rozbudowany edytor postaci. Co będziemy mogli dzięki niemu zmodyfikować?

Czytaj dalej

Attack on Titan 2 otrzymało nowe materiały wideo. Te skupiają się na walce i udowadniają, że nasi bohaterowie są w każdej chwili gotowi, aby ruszyć na pojedynek z tytanami.

Czytaj dalej

Attack on Titan 2 doczekało się nowego materiału prezentującego różne cechy produkcji. Autorzy przybliżają w ten sposób kilka trybów swojej gry, a my możemy spojrzeć na brutalną rozgrywkę.

Czytaj dalej

W Attack on Titan 2 nie zabraknie opcji gry ze znajomymi, bo i walka z ogromnymi tytanami wymaga współpracy. Cóż nowego znajdziemy w multiplayerze względem poprzedniczki?

Czytaj dalej

Attack on Titan 2 zdaje sobie sprawę, że choć to już druga część, specyficzna walka z wielkimi tytanami znacznie różni się od typowych starć w grach. Oto krótki pokaz, o co w tym wszystkim chodzi.

Czytaj dalej

Attack on Titan 2 ma na siebie pomysł i jest szansa, że ciekawe założenia anime zostaną odpowiednio przeniesione na konsole. Co do grafiki - mamy masę zrzutów i jest dobrze.

Czytaj dalej

Attack on Titan 2 otrzymało dokładną datę premiery, a my możemy przyjrzeć się zwiastunowi fabularnemu, który z tej okazji został udostępniony. Zapowiada się obowiązkowy tytuł dla fanów anime.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Shadow of the Tomb Raider to już trzecia odsłona przygód słynnej pani archeolog od czasu restartu serii w 2013 roku. Najnowsza część nie jest tworzona przez dotychczasowych deweloperów gry, czyli Crystal Dynamics, a przez producentów trybu sieciowego do Tomb Raider - Eidos Montreal.

Czytaj dalej

Każdy z nas lubi promocję, szczególnie jeśli dotyczą naszej ukochanej konsoli i akcesoriów do niej. Jeśli myśleliście nad zakupem DualShocka 4 to właśnie nadarza się ku temu niezła okazja.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL