Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 4 materiały o grze

The Wolf Among Us

Na oficjalnym blogu PlayStation, przedstawiciel Telltale Games pochwalił się datą premiery pudełkowych wydań The Wolf Among Us. Jednocześnie dowiedzieliśmy się kiedy pojawi się wersja na PS4 i PS Vita.

Czytaj dalej

Niedawno dostaliśmy zamykający grę piąty odcinek śledztwa Złego Wilka Bigby'iego, ukazała się nasza recenzja (7/10), a teraz, już oficjalnie, The Wolf Among Us (PS4) dostało zapowiedź edycji pudełkowej do końca tego roku.

Czytaj dalej

Od wielu, wielu dni niczym nie dręczone plotki krążyły sobie po sieci dając graczom nadzieję na gry od Telltale Games w wersji na PlayStation 4. Ich serie pojawiły się na niemal każdej platformie, więc właściwie nie ma powodu dla którego miałoby ich zabraknąć również na najnowszych konsolach.

Czytaj dalej
The Wolf Among Us może trafić na PlayStation 4 latem News 7
29.05.2014 08:41
The Wolf Among Us może trafić na PlayStation 4 latem
Mateusz Greloch | PS3 | PS4 |

Daniel zastanawiał się, czy The Wolf Among Us (PS3) zdąży w tym roku pojawić się na konsolach nowej generacji. Kolejny sklep dodaje grę do swojej oferty i ustala ciekawą datę, która wcale nie musi służyć za wypełniacz, a może okazać się tą ostateczną.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Każdy z nas lubi promocję, szczególnie jeśli dotyczą naszej ukochanej konsoli i akcesoriów do niej. Jeśli myśleliście nad zakupem DualShocka 4 to właśnie nadarza się ku temu niezła okazja.

Czytaj dalej

God of War oficjalnie w sklepach pojawi się jutro, ale od przynajmniej dwóch dni grę można kupić. Osoby, które już grają zapewne zauważyły, że do pobrania jest nowa aktualizacja.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL