Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 66 materiałów o grze

Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia: Final Fantasy NT w lipcu otrzyma drugą postać z przepustki sezonowej. Square Enix ogłosiło właśnie, że będzie to jeden z bohaterów Final Fantasy VI - Locke.

Czytaj dalej

Pierwszym bohaterem z DLC do Dissidia: Final Fantasy NT jest Vayne Solidor, główny antagonista Final Fantasy XII.

Czytaj dalej

Square Enix udostępniło aktualizację 1.06 do Dissidia Final Fantasy NT. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - do gry dodano planszę Orbonne Monastery z Final Fantasy Tactics.

Czytaj dalej

Square Enix ujawniło pierwszą postać z DLC do Dissidia Final Fantasy NT. Ku zaskoczeniu wielu, jest to Vayne Solidor z Final Fantasy XII.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT przeszła bez echa. Zainteresowanie najnowszą odsłoną serii jest bliskie zeru, co odbija się w wyjątkowo słabej sprzedaży gry.

Czytaj dalej

Marcowa aktualizacja Dissidia Final Fantasy NT uzupełni grę o nową planszę oraz przedmioty kosmetyczne. Fani Final Fantasy Tactics (w tym autor) mogą już zacierać ręce.

Czytaj dalej

Square Enix wypuściło dwie aktualizacje Dissidia: Final Fantasy NT. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT trafiła do sprzedaży. Gra dostępna jest w pudełkowej dystrybucji oraz w PlayStation Store w dwóch wydaniach.

Czytaj dalej

Beta Dissidia Final Fantasy NT została udostępniona w PlayStation Store. Dostęp do niej ma absolutnie każdy, bez spełniania jakichkolwiek wymogów.

Czytaj dalej

Nadal nie wiemy kto wejdzie w skład przepustki sezonowej Dissidia Final Fantasy NT, ale znamy płeć wszystkich wojowników i ery, z których pochodzą. W ten sposób Square Enix zawęża grono, z którego możemy zgadywać kto jeszcze trafi do gry.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Dissidia Final Fantasy NT jest już tuż za rogiem, więc twórcy pragną bardziej przybliżyć swoje dzieło i prezentują kilka gorących szczegółów. Szykuje się wyjątkowa pozycja dla wszystkich fanów Final Fantasy i nie tylko.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT pojawi się w wydaniu specjalnym ze steelbookiem także w naszym kraju.

Czytaj dalej

Nowy zwiastun Dissidia Final Fantasy NT skupia się na bohaterach, którym do tej pory poświęcano mniej uwagi. Mamy więc m.in. Ramzę z Final Fantasy Tactics i Ace'a z Final Fantasy Type-0 HD.

Czytaj dalej

Coraz bardziej zbliżamy się do premiery pełnego akcji Dissidia Final Fantasy NT. Twórcy dbają o to, abyśmy przed premierą mieli wgląd na wszystkich wojowników występujących w grze i pozwalają bliżej spojrzeć na kolejną dwójkę.

Czytaj dalej

Square Enix nie zostawi mieszkańców Europy na lodzie i również pozwoli nam wziąć udział w beta testach Dissidia Final Fantasy NT. Te rozpoczną się w styczniu i na krótko przed premierą.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT mocno zaznaczyła swoją obecność w trakcie tegorocznej odsłony Jump Festa. Square Enix przygotowując się do konsolowej premiery, zapowiedziało otwartą betę w Japonii i pokazało nowe nagrania.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Pojawiła się właśnie informacja, że najnowsza aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępna. Co się zmieniło?

Czytaj dalej

FIFA 19 przejmie licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Electronic Arts może więc odtrąbić sukces, gdyż wytrącono głównemu (i jedynemu) konkurentowi jedną z nielicznych zalet.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL