Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 8 materiałów o grze

Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar otrzymało łątkę, która wprowadza sporo zmian do gry. Czego powinniśmy się spodziewać?

Czytaj dalej

Aktualnie dostępnych jest jeszcze kilka różnych promocji w PS Store. Tydzień temu przedstawialiśmy wam najlepsze gry do 30 złotych, tym razem zebrałem dla was najlepsze gry w atrakcyjnych cenach z wszystkich promocji.

Czytaj dalej

Battle Chasers: Nightwar to nowa produkcja byłych członków studia Nordic Games, które stworzyło serię Darksiders. Tym razem twórcy spróbują sił w gatunku turowych RPG. Właśnie poznaliśmy datę premiery tego ciekawie zapowiadającego się projektu.

Czytaj dalej

Byli członkowie studia Nordic Games (Darksiders (PS3)) postanowili spróbować swoich sił w gatunku turowych RPG-ów. Mamy świeżą rozgrywkę z komiksowego Battle Chasers: Nightwar (PS4).

Czytaj dalej

Powstające już jakiś czas Battle Chasers: Nightwar (PS4) także pojawiło się na targach E3, dzięki czemu możemy zobaczyć najświeższy materiał prezentujący rozgrywkę w tym ciekawym RPG-u.

Czytaj dalej

Od 1998 roku wydano tylko dziewięć części komiksu Battle Chasers, a do tego twórcy pozostawili czytelników z niedokończoną historią, Po 15 latach od ostatniego numeru postanowiono kontynuować historię w turowym RPG-u Battle Chasers: Nightwar (PS4).

Czytaj dalej

Joe Madueria po uzbieraniu z ekipą Airship Syndicate kasy na Battle Chasers: Nightwar (PS4) przystąpił do ostrych prac nad grą. Dzisiaj zobaczyć możemy kolejny zwiastun produkcji.

Czytaj dalej

Airship Syndicate to studio składające się z byłych pracowników Vigil Games, twórców serii Darksiders, z Joe Madureirą na czele. Na Kickstarterze uruchomili zbiórkę na swój najnowszy projekt - RPG Battle Chasers: Nightwar. Wersja na PlayStation 4 jest jednym z kamieni milowych.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Pierwszy na świecie monitor z 4K i 120 Hz został wypuszczony do sprzedaży nie przez LG, Samsunga czy Asusa. A przez koreańską firmę Wasabi Mango. Tak, dobrze widzicie.

Czytaj dalej

Nowa promocja w PlayStation Store potrwa od dzisiaj do końca weekendu. Taniej kupimy m.in. GTA V, Call of Duty: WW2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy czy kompletną wersję Horizon Zero Dawn.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 NEOSITE.PL, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL