Newsy Mateusz Greloch
29.05.2014 08:41
| PS4 | PS3 |
The Wolf Among Us może trafić na PlayStation 4 latem
The Wolf Among Us w bazie gier

Daniel zastanawiał się, czy The Wolf Among Us (PS3) zdąży w tym roku pojawić się na konsolach nowej generacji. Kolejny sklep dodaje grę do swojej oferty i ustala ciekawą datę, która wcale nie musi służyć za wypełniacz, a może okazać się tą ostateczną.

Sklep nie byle jaki, bowiem chodzi tutaj o sieć sklepów Best Buy, która w przeciwieństwie do innych sklepów w Stanach Zjednoczonych, rzadko podaje daty z kapelusza. Dla nieobeznanych - jeśli sklep wystawia grę bez oficjalnej daty premiery i zamieszcza w opisie debiut ostatniego grudnia danego roku, to najprawdopodobniej mamy do czynienia z tzw. placeholderem, czyli przykładową datą, która ulegnie jeszcze zmianie.
 
W przypadku Best Buy, wpisano datę 26 sierpnia tego roku, co może oznaczać, że sklep dysponuje dodatkowymi informacjami od dystrybutora lub liczy na zapowiedź podczas tegorocznych targów E3. Każdy ogrywający The Wolf Among Us (PS3) na PlayStation 3 wie, wersja na starszą konsolę lubi sobie przyciąć, ale czy posiadacze obu stacjonarnych sprzętów Sony będą chcieli drugi raz wydać pieniądze na to samo?
playstation 3 playstation 4 telltale games the wolf among us
Źródło: Best Buy