Newsy Andrzej Ostrowski
15.01.2015 20:07
| PS4 | PS3 |
Już niedługo znowu wyruszymy w podróż, aby rozwikłać tajemnice zaginionej cywilizacji
Podróż w bazie gier
Już niedługo znowu wyruszymy w podróż, aby rozwikłać tajemnice zaginionej cywilizacji

Studio Tricky Pixels wciąż w imieniu producenta pracuje w pocie czoła nad portem Podróż (PS4). Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale z ostatniego Twitta wiemy, że prace wrą pełną parą i już niedługo powinniśmy poznać finalną datę.

Jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na datę premiery. Studio thatgamecompany nie chcę jej oficjalnie zapowiadać, póki gra nie będzie w pełni ukończona. Wiemy jednak, że niewiele już jej brakuje.

Podróż (PS4) jest niezmiernie interesującą grą studia thatgamecompany. Gracz wciela się tutaj w rolę pielgrzyma - ubranej w czerwoną szatę postaci - a jego zadaniem jest dotarcie do samotnej góry, która stanowi cel tytułowej podróży. W trakcie rozgrywki możliwe jest dołączenie do innej osoby, jednak twórcy nie zaoferowali żadnych opcji związanych z bezpośrednią komunikacją - gracze mogą wymieniać się jedynie krótkimi, melodyjnymi komunikatami dźwiękowymi.

Produkcja pojawiła się na PlayStation 3 13 marca 2012 roku. Odniosła na tyle duży sukces, że właśnie przygotowywany jest port na nową generację. Nie wiemy o nim jeszcze zbyt dużo poza faktem podbicia rozdzielczości do 1080p.

playstation 3 playstation 4 podróż thatgamecompany
Źródło: https://twitter.com/thatgamecompany/status/554085123482599424