Newsy Łukasz Ciesielski
22.04.2015 12:48
| PS4 | PS3 |
Ścieżka dźwiękowa Journey trafi na winyl
Podróż w bazie gier
Ścieżka dźwiękowa Journey trafi na winyl

Ścieżki dźwiękowe z gier dostępne na płytach z pewnością są jednymi z lepszych gadżetów jakie mogą zostać wydane. Podróż (PS4) - jedna z najbardziej majestatycznych produkcji niezależnych otrzyma swój własny winyl z soundtrackiem.

Nie często zdarza się aby ścieżka dźwiękowa z gry została nominowana do prestiżowej nagrody w dziedzinie muzyki - Grammy. Zaszczyt ten przypadł produkcji studia thatgamecompany. Mowa oczywiście o grze Podróż. Soundtrack do tego tytułu został skomponowany przez prawdziwą orkiestrę.

Dzięki uprzejmości iam8bit nieliczni będą mieli okazję nabyć tę fascynującą ścieżkę dźwiękową na płytach winylowych. Czemy nieliczni? Ponieważ nakład jest limitowany. Jeżeli macie ochotę upolować chociaż jeden egzemplarz odwiedźcie stronę iam8bit w czwartek (23.04) aby złożyć zamówienie przedpremierowe.

Za cenę 35 dolarów kupicie dwa krążki okraszone piękną grafiką z każdej strony, mieszczące się w równie pięknym, wykonanym z twardego papieru, opakowaniu. Pojawi się także coś dla zatwardziałych kolekcjonerów. Chodzi o  przepiękny artwork o wymiarach 30x91 cm, który aż prosi się o oprawienie go w ramkę i powieszenie na ścianie. Jednak i tutaj jest haczyk – te wydanie ograniczona jest do ilości 350 sztuk i kosztuje 60$.

Wizualizacje zestawu znajdziecie w galerii poniżej.

Journey playstation 3 playstation 4 soundtrack thatgamecompany
Źródło: http://blog.us.playstation.com/2015/04/21/journey-vinyl-and-limited-edition-art-print-revealed/