Newsy Daniel Stroński
19.06.2015 11:42
|
CD Projekt tłumaczy się z nieobecności Cyberpunk 2077 na targach E3
Cyberpunk 2077 w bazie gier
CD Projekt tłumaczy się z nieobecności Cyberpunk 2077 na targach E3

W ubiegłym miesiącu CD Projekt przyznało się, że teraz Wiedźmin jest dla nich najważniejszy i o Cyberpunk 2077 (PS4) nie usłyszymy jeszcze długo. Co to te oczekiwanie i dlaczego nie chcą ujawnić najmniejszego szczegółu w najbliższym czasie?

W rozmowie z serwisem IGN, CD Projekt wyjaśniło powód tak wczesnego ujawnienia zapowiedzi (przypominamy ją poniżej) i milczenia aż do (jak mówili ostatnio) 2017 roku:

Wypuściliśmy zapowiedź gry Cyberpunk, bo chcieliśmy sprawdzić, jaka będzie reakcja graczy. Byliśmy bardzo podekscytowani tym projektem, ale co, jeśli to nie byłaby odpowiednia dla nas droga? Wrażenia graczy były na szczęście pozytywne. Teraz naszym zadaniem jest dostarczenie gry i ciężko nad tym pracujemy.

Byliśmy pod wrażeniem zapowiedzi czwartego Fallouta. Wyszli na scenę, powiedzieli "mamy go, jest prawdziwy i wychodzi w tym i tym dniu". Chcemy zrobić coś podobnego. Poczekamy z zapowiedzią do czasu, aż będziemy mogli pokazać coś równie bogatego, jak tamta zapowiedź.

Pozostaje więc czekać ze świadomością, że jak już czegoś się dowiemy, to będzie to zapowiedź z grubej rury. Przypominamy zwiastun:

cd projekt cyberpunk 2077 e3 2015 playstation 4 wideo
Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/06/18/cd-projekt-talks-cyberpunk-2077?+main+twitter