Newsy Patryk Jankowski
09.05.2016 09:11
| PS4 |
Project CARS ze zwiastunem edycji GOTY na PlayStation 4
Project Cars: Game of the Year Edition w bazie gier
Project CARS ze zwiastunem edycji GOTY na PlayStation 4

W oczekiwaniu na kolejną edycję gry Polyphony Digital warto zainteresować się konkurencyjnymi tytułami, jak chociażby bardzo udanym Project Cars: Game of the Year Edition (PS4), które teraz jest dostępne w edycji Game of the Year na PlayStation 4.

W Sieci pojawił się kolejny zwiastun okolicznościowego wydania gry Project Cars: Game of the Year Edition (PS4) zawierającego wszystkie dotychczasowe dodatki, samochody, trasy i uaktualnienia. Tytuł jest już dostępny na PlayStation 4, nasza recenzja podstawowej wersji jest do przeczytania pod tym adresem.

Poniższy zwiastun to zgrabny montaż efektownych ujęć z gry wyścigowej Slightly Mad Studios. Tytuł rzeczywiście jest bardzo udany, może pochwalić się średnią ocena na poziomie 83 punktów. Symulacyjny styl rozgrywki oraz nacisk na naukę kierowania samochodami w tej grze robi duże wrażenie. Choć kariera jest nieco uproszczono, to model jazdy jest mistrzostwem świata.

Warto sprawdzić kompletną edycję, bo twórcy naprawdę się spisali i jeżeli jeszcze nie próbowaliście tej gry, to najlepiej brać edycję GOTY.

playstation 4 Project Cars Slightly Mad Studios wideo
Źródło: YouTube.