Newsy Adam Grochocki
02.06.2016 13:41
|
W filmie na podstawie The Division zobaczymy wielkiego gwiazdora!
W filmie na podstawie The Division zobaczymy wielkiego gwiazdora!

Już 6 stycznia 2017 roku zadebiutuje w naszych kinach film Assassin's Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Ubisoft kuje żelazo póki gorące i w zaplanowanej ekranizacji Tom Clancy's The Division (PS4) możemy zobaczyć kolejnego aktora z najwyższej półki.

Jak widzieliście na zdjęciu chodzi o Jake'a Gyllenhaala, który od kilku lat znajduje się w czołówce najlepszych aktorów Hollywood. Podobnie jak w przypadku Fassbendera aktor będzie zarazem producentem filmu, a studio aktualnie poszukuje odpowiedniego scenarzysty. Dziennikarzom Variety nie udało się uzyskać oficjalnego komentarza od Ubisoftu, ale jest to raczej kwestią czasu.

Gyllenhall zgarnął nominację do Ocara za film Tajemnica Brokeback Mountain, ale na swoim koncie ma wiele świetnych filmów. Widzieliśmy go w Kodzie Nieśmiertelności, Do utraty sił, Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej. My, gracze pamiętamy go z Książę Persji: Piaski Czasu, bazującym naturalnie na Prince of Persia: The Sands of Time (PS2), który nie sprawdził się wśród krytyków, ale jako ekranizacja gry spisał się bardzo dobrze. 

Więcej informacji wkrótce!

film jake gyllenhaal prince of persia tom clancy's the division ubisoft
Źródło: http://variety.com/2016/film/news/jake-gyllenhaal-the-division-movie-1201742202/