Newsy Andrzej Ostrowski
13.10.2016 09:42
| PS4 |
"Postęp nie jest idealny" - The Assembly ze zwiastunem premierowym i zniżką
The Assembly w bazie gier
"Postęp nie jest idealny" - The Assembly ze zwiastunem premierowym i zniżką

The Assembly (PS4) zabierze nas do podziemnego laboratorium, gdzie naukowcy dla dobra nauki postanowili zrezygnować z takich rzeczy jak etyka lub moralność. Problem polega na tym, że nadal są tylko ludźmi.

Akcję The Assembly (PS4) będziemy obserwować z perspektywy dwójki bohaterów. Cal Pearson to zrzędliwy naukowiec z dwoma doktoratami, a Madeleine Stone jest członkinią ochrony całego kompleksu. Ten sam w sobie jest niczym więcej niż gigantycznym, znajdującym się pod ziemią, wielopiętrowym laboratorium.

Co i raz będziemy wcielali się w jednego z dwójki bohaterów, wykonując postawione przed nimi zadania. Od strony rozgrywki będziemy zajęci przede wszystkim eksploracją i rozwiązywaniem zagadek logicznych. Twórcy obiecują fabułę przeznaczoną zdecydowanie dla dojrzalszych graczy.

Samo The Assembly (PS4) jest jedną z gier startowych PlayStation VR. Biorąc pod uwagę dotychczasowe zapowiedzi i materiały wideo, z pewnością jest to jeden z ciekawszych tytułów przeznaczonych na zestaw VR Sony.

Jeśli rozważacie zakup, warto się jednak śpieszyć. Twórcy zapowiedzieli, że posiadacze abonamentu PlayStation Plus otrzymają 25% zniżki na zakup. Oferta jest ważna tylko do 27 października!

ndreams playstation 4 playstation vr the assembly wideo
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/10/12/character-driven-adventure-the-assembly-joins-playstation-vrs-launch-tomorrow/