Newsy Daniel Stroński
18.11.2016 17:57
| PS4 |
Nowa Gra+ i własne poziomy trudności w grudniowej aktualizacji do Dishonored II
Dishonored II w bazie gier
Nowa Gra+ i własne poziomy trudności w grudniowej aktualizacji do Dishonored II

Rewelacyjne oceny premierowe powodem do wyjechania na wakacje? Arkane Studios nie odpoczywa i już planuje dużą grudniową aktualizację Dishonored II (PS4). Dostaniemy możliwość Nowej Gry+ i dostosowania poziomu trudności.

Dziś do Sieci wypuszczono materiał przedstawiający trud, jaki twórcy Dishonored II (PS4) włożyli w zaprojektowanie poziomów i mocy bohaterów, by odpowiadały każdemu stylowi gry. Przy okazji zapowiedziano dużą aktualizację, jaką gra dostanie w przyszłym miesiącu.

Na oficjalnej stronie gry ukazała się informacja o grudniowym update'cie. Wprowadzi on tryb Nowej Gry+, pozwalający kontynuować zabawę po ukończeniu fabuły. Prawdopodobnie do nowej gry przeniesiemy zebrane moce i talizmany, ale szczegółów na razie nie podano.

Drugą nowością będą poziomy trudności, które będziemy mogli dostosować. Może to oznaczać coś w stylu systemu z gry Thief (PS4), gdzie na początku nakładaliśmy na postać różne ograniczenia (np. droższe wyposażenie w sklepach, wolniejsze ruchy, śmierć po otrzymaniu jakichkolwiek obrażeń), co zwiększało nasz końcowy wynik po ukończeniu produkcji.

Przypominamy, że Dishonored II (PS4) miało premierę tydzień temu i w naszej recenzji gra otrzymała najwyższą możliwą ocenę - 10/10.

aktualizacja arkane studios bethesda softworks Dishonored II playstation 4
Źródło: https://bethesda.net/en/article/6d1WZlmqe4sUmkQEAo2qSe/dishonored-2-play-your-way