Newsy Paweł Musiolik
07.12.2016 12:26
| PS4 |
Battleborn dostaje obsługę PS4 Pro w nowej aktualizacji
Battleborn w bazie gier
Battleborn dostaje obsługę PS4 Pro w nowej aktualizacji

Nie mam pojęcia czy nowa aktualizacja uratuje ten tytuł, ale Gearbox się nie poddaje i w nowej aktualizacji wprowadza mnóstwo dosyć poważnych zmian. Na plus.

Aktualizacja, którą otrzyma Battleborn (PS4) ma na celu przyciągnąć nowych graczy i skusić starych do powrotu. W jaki sposób? Podstawową sprawą jest odblokowanie dla każdego wszystkich 25 postaci w momencie gdy ukończymy prolog. Wyzwania za to będą odblokowywały nam kolejne skórki dla postaci. Przebudowano także ekonomię gry, by każdy zdobywał szybciej walutę wewnątrzgrową, a skrzynki wypadały częściej.

Poprawy doczeka się także interfejs, dojdą codzienne zadania do wykonania, zwiększona zostanie maksymalna ranga do 20 dla każdej postaci i 150 dla rangi ogólnej. Dojdzie także tryb Draftu w którym będzie można wybierać które postacie są najlepsze do gry i banować te, które nie są mile widziane.

Tryb fabularny zostanie oszlifowany, by nowi łatwiej potrafili się w nim połapać. Dojdą nowe samouczki, wskaźniki i znaki do celu. Zwiększona zostanie także pula nagród za kończenie fabularnych zadań. Oprócz tego, dodany zostanie tryb treningowy pełniący rolę samouczka oraz osoby tryb prawdziwego treningu dla każdej postaci.

No i na koniec wsparcie dla PlayStation 4 Pro w postaci dwóch trybów - 1080p w 60 klatkach na sekundę lub 4K w 30 klatkach na sekundę.

battleborn gearbox software playstation 4 playstation 4 pro
Źródło: https://battleborn.com/en/news/view/en-battleborn-winter-update/