Newsy Rafał Kuźmiński
05.01.2017 15:37
| PS4 |
Mass Effect Andromeda kolejną grą w wyższej rozdzielczości na PS4 niż XO
Mass Effect Andromeda w bazie gier
Mass Effect Andromeda kolejną grą w wyższej rozdzielczości na PS4 niż XO

Dziś rano poznaliśmy nową planetę, moce i zobaczyliśmy ciekawy fragment rozgrywki, który znajdziecie w tym newsie, a już teraz twórcy udostępnili nam nieco informacji o technicznej stronie Mass Effect Andromeda (PS4)

Mass Effect Andromeda (PS4) z pewnością dostarczy nam naprawdę świetnej oprawy wizualnej, za sprawą flagowego silnika graficznego Electronic Arts. Mowa tu oczywiście o Frostbite 3, z którego korzystają twórcy. Jak większość innych produkcji na Frostbite 3, tak i Mass Effect Andromeda (PS4) będzie wyglądało lepiej na PlayStation 4 niż Xboksie One. 

Manager Bioware, Aaryn Flynn, odpowiedział na jeden z komentarzy na serwisie NeoGAF, którego tematem była rozdzielczość gry na konsolach.

 Ostatnio gdy sprawdzałem, wszystko było tak jak w innych grach Frostbite - 1080p na PS4 i 900p na XO. Wszystko w 30 klatkach na sekundę.

Niestety wciąż nie mamy żadnych informacji na temat tego, jak Mass Effect Andromeda (PS4) wykorzysta dodatkową moc PlayStation 4 Pro. Premiera gry odbędzie się 23 marca tego roku.

bioware electronic arts mass effect andromeda playstation 4