Newsy Andrzej Ostrowski
09.01.2017 15:19
| PS4 |
Resident Evil 7. Kciuk, który przypomina męskiego członka
Resident Evil 7 biohazard w bazie gier
Resident Evil 7. Kciuk, który przypomina męskiego członka

Resident Evil 7 posiada edycję kolekcjonerką, o czym wiemy od pewnego czasu. Jeden z serwisów w końcu mógł się jej przyjrzeć... dogłębniej. Jeden z gadżetów prezentuje się naprawdę niepokojąco.

Edycję kolekcjonerską Resident Evil 7 na PS4 sprawdził serwis PlayStation LifeStyle. Dość powiedzieć, że jeden z gadżetów zwrócił na siebie szczególną uwagę. Chodzi oczywiście o pendrive w kształcie palca.

Co znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 7?

Raczej trudno się dziwić, że to właśnie ten pendrive zwrócił taką uwagę, zapewne wiele wspólnego mają z tym dość niepokojące kształty samego gadżetu. Wystający z konsoli pendrive na pewno zwróci uwagę każdego z gości, a sam w sobie ze względu na 16 GB pojemności, z pewnością umożliwi nam przechowywanie i przesył danych z dużą prędkością.

Gdyby doznania płynące z wykorzystywania tego gadżetu były niewystarczające, twórcy oferują również specjalną świeczkę zapachową o woni krwi, potu i drewna. W założeniu ma rozszerzyć nasze doświadczenia wynikające z obcowania z grą w wirtualnej rzeczywistości. Według producenta świeczka wystarczy nam na dwadzieścia godzin, zapewniając zapachy "drewna, krwi i potu". Oczywiście nie musimy posiadać PlayStation VR, aby wykorzystać świeczkę. "4D Candle", bo tak nazywa się produkt, można nabyć w cenie 18 euro (~70-80 złotych). Jest to w pełni licencjonowany gadżet.

Nie można nie wspomnieć o różnych dodatkach przedpremierowych, które można pozyskać, jeśli zdecydujemy się na zamówienie Resident Evil 7 w wydaniu przedpremierowym. Dość powiedzieć, że wiele polskich sklepów przygotowało swoje unikalne dodatki.

Zwiastun Resident Evil 7 z PSX 2016

capcom playstation 4 resident evil 7 biohazard
Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/01/08/resident-evil-7-collectors-edition-finger-looks-funny/