Newsy Rafał Kuźmiński
11.01.2017 15:58
| PS4 |
Troll and I. Nowy zwiastun fabularny
Troll and I w bazie gier
Troll and I. Nowy zwiastun fabularny

Troll and I to ciekawa gra przygodowa, która pozwoli nam poznać historię dwóch postaci, chłopaka o imieniu Otto i jego przyjaciela Trolla. Dzięki najnowszemu zwiastunowi fabularnemu dowiemy się, na czym skupia się ta wyjątkowa opowieść.

Zespół odpowiedzialny za Troll and I pomagał przy takich grach jak MotorStorm czy LittleBigPlanet, więc z pewnością jest to ekipa znająca się na rzeczy. Tym razem dostarczają nam grę przygodową , która zabierze nas w podróż po północnej części Europy. Pokierujemy chłopcem i jego przyjaznym Trollem, a wszystko to w kooperacji na podzielonym ekranie. 

Troll and I to walka o przetrwanie dwójki przyjaciół

Najnowszy zwiastun przybliża nam historię młodego chłopca. Jak się dowiadujemy, jego rodzina przybyła do lasu by żyć w zgodzie z naturą. Miejsce to było bardzo niebezpieczne, jednak ktoś opiekował się chłopcem i jego bliskimi. Tym obrońcą okazał się Troll, jednak istnienie takiego stworzenia przywiodło łowców nagród, którzy spalili las, a Otto wraz ze swoim przyjacielem musieli uciekać. Dalszą część tej historii poznamy 24 marca, kiedy to Troll and I trafi do sprzedaży.

Fabularny zwiastun Troll and I

 

maximum games playstation 4 Spiral House troll and i wideo