Newsy Andrzej Ostrowski
11.01.2017 17:24
| PS4 |
Mass Effect Andromeda. Multiplayer wiąże się z fabułą
Mass Effect Andromeda w bazie gier
Mass Effect Andromeda. Multiplayer wiąże się z fabułą

Multiplayer w Mass Effect Andromeda jest częścią kampanii, aczkolwiek BioWare uspokaja, jest całkowicie opcjonalny.

Jak wynika ze słów producenta Mike'a Gamble'a, gracze nie będą musieli bawić się w multiplayerze Mass Effect Andromeda, aby wyciągnąć z fabuły jak najwięcej.

Do Mass Effect Andromeda nie kupimy przepustki sezonowej

Ze słów Gamble'a wynika również, że BioWare określiło multiplayer w Mass Effect Andromeda jako "Strike Team system". W założeniu ma to umożliwić graczom płynne przełączanie się pomiędzy trybem jednoosobowym a wieloosobowym. Biorąc w nim udział, dowiemy się więcej na temat tego, co się dzieje na Helios.

Oznacza to, że multiplayer w Mass Effect Andromeda będzie powiązany z kampanią, ale jeśli nie interesuje nas taka zabawa, nie powinniśmy stracić nic z wątku głównego.

Warto wspomnieć, że zbliżają się także testy samego multiplayera w Mass Effect Andromeda. Możemy spodziewać się ich pod koniec tego miesiąca.

Z innych informacji przypominamy, że Mass Effect Andromeda wykorzysta technologię HDR na PlayStation 4. To, że gra będzie działała w 1080p nikogo już nie dziwi, gdyż jest to pewien standard na PS4.

Zwiastun Mass Effect Andromeda w 4K

bioware electronic arts mass effect andromeda playstation 4
Źródło: http://www.kotaku.com.au/2016/12/what-mass-effect-andromeda-is-doing-about-multiplayer-mods-and-dedicated-servers/