Newsy Daniel Stroński
17.01.2017 19:01
| PS4 |
Watch Dogs 2 dostało demo w PS Store
Watch_Dogs 2 w bazie gier
Watch Dogs 2 dostało demo w PS Store

Watch Dogs 2 wychodziło z ciężkiej pozycji następczyni kontrowersyjnego Watch Dogs, a to zawiodło sporą grupę graczy. Na szczęście można grę wypróbować przed zakupem - do PlayStation Store trafiło demo.

Jeśli chodzi o wersje demonstracyjne dużych produkcji, liczyć możemy przeważnie na gry sportowe. Co z całą resztą? Jest różnie. Na szczęście teraz, dwa miesiące po premierze, Watch Dogs 2 dostało własne demo. Biorąc pod uwagę, ile osób uwierzyło w przesadzony marketing i przejechało się na pierwszym Watch Dogs, wypróbowanie gry samodzielnie może się opłacić francuskiemu wydawcy. Sequel wyszedł im świetny i u nas zgarnął mocne 8,5/10.

Nasza recenzja Watch Dogs 2

Wersja demonstracyjna dostępna jest od dziś w amerykańskim PS Store (wystarczy zrobić sobie dodatkowe konto na Stany Zjednoczone) i za darmo oferuje aż 3 godziny zabawy w dowolnym trybie, a postęp przeniesie się do pełniaka, jeśli zdecydujecie się taki kupić. Przygotujcie się jednak na długie ściąganie, bo plik waży 26,6 GB. Także jest to raczej trial niż demo, ale nie będziemy się kłócić z oficjalną nazwą. Co do europejskiej wersji - ta na pewno niebawem stanie się dostępna, w końcu zwiastun dema pojawił się również na kanale Ubisoft Polska.

Watch Dogs 2 w wersji demo na zwiastunie

demo playstation store ps store psn Ubisoft Montreal Watch_Dogs 2 wersja demonstracyjna
Źródło: PS Store